Arkadaşlar Xp Nizi 10kat Hizlandirin Ciddiyim!!!çok Kolay!!!

onuroktay' Alıntı:
Sen öyle Küçük şeylere Takilirsan Ooo Işimiz Var.

Sen yine de "AÇikta BİŞey Mİ GÖrdÜn" gibi cümleleri pek kullanamaya dikkat et, benim kadar anlayışlı olmayan bir üyeye denk gelebilirsin...

Kardeş Ne Yapabilirdim Ben Işinize Yarasin Diye Uğraşiyorum Sen Komik Diyorsun Sinirlendim.ayrica Allahdan Başka Kimseden Korkum Yok.

Arkadaşım agresif bir tutum takınmana hiç gerek yok, sadece yanlış anlaşılmalar olabilir diyorum, bu yüzden hepimiz seçtiğimiz kelimelere özen göstermeye çalışıyoruz, senden de aynısını rica edeceğim.

Paylaşım için teşekkürler, ancak "Bilişim Dünyası" başlığı altına açman daha doğru olurdu.Hem "Laf Lafı Açıyor" başlığı altına açıp hem de bol bol smiley koyarsan bu tip yanlış anlaşılmalar yaşanması gayet normal ki biz de yine bir internet şakası zannettik...

Bizim de kimseden korkumuz yok, zaten böyle bir forumda insanın başına ne gibi bir kötülük gelebilir ki?;)

İyi forumlar,

saol paylaşım için küçük kelimeler kalp kırabilir arkadaşlar hepimiz arkadaşız hepimiz TÜRKÜZ lütfen :D

kardes bu online oyunlarda counter strike felan oynarken hile die kullanılıyor ayrıca bilgisayarı hızlandırmıyor sadece hallediyor yani gerisini siz anlayın ayrıca download felan yaparken hızlı indirmen gibi birsey sözkonusu degil tamammen farklı bir amaç için yapılmış bilgisayar performansı arttırıcı bir özelliği yok dikkat edersen bilgisayarının saatininde hızlı ilerledigini gorurusun bir oyuna girersen olayların daha hızlı gelistigini gorursun tek faydası online oyunlarda hile :)

ayrıca bu tip programlar cpu ya zarar werebilio kawruluo cpu çok aşırı zorlanıo bilginize.paylaşım için sagol çok fazla programı bir arada kullanıcagınız zaman işe yarıya bilir tabikide kısa bi süre eger pc.niz yawaşsa

yhaa böyle şeyler yazık günah yhaa bilgisayara ne gerek var ugrasmayın bence hiç

Bu program bende de var kullanıyorum ve çok güzel gerçekten ikitane bilgisayar var diz üstü ve masa üstü ikisinede kurulu programları açarken her zamankinden daha hızlı sadece program değil yaptığınız her işlem hızlı deneyince anlarsınız programı basite almayın yüklemenizi tavsiye ederim yok eğer beğenmezseniz kaldırırsınız çok ağrı bir program değil yükledikten sonra programı açıp hız seviyesini maximum yapıyorsunuz olay sadece bu kadar

Geri