arkadaşlar yardım ... yağın içine bor

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Galip Bey
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Farkı, faydasını nasıl görmek, hissetmek istiyorsunuz..? Farktan kastınız ne.?
Bor Power motor aşınmasını azattmak içindir. Bunuda motoru dagıtmadan göremezsiniz.
Farktan kasıt; bor power ın reklamı ve broşüründeki bahsettikleri ve vaadettiklerini hissetmektir. Bu tip ürünler zaten birşeyler vaatederek piyasaya çıkıyor. Faydası olur ama siz hissetmezsiniz demiyorki. Bahsettiği ve vaadettiği şeyleri hissetmek ve anlamak için illa motoru açıp bakacaksın demiyorki. Bak arkadaşım baştada söyledim okursan. Faydası yok demiyorum dedim, ben faydasını göremedim dedim. Elbet bunu söylerkende senin ve senin gibi düşünen kişilerinde görüşüne sayğım olduğu için söyledim.

sen bence o servise bir daha aracını götürme
adamlar bor powerın ne olduğunu bilmiyor bor power metal katkısı ne yağ katkısı ne ekonomi katkısı nede performans katkısı

tek yapdığı motor yağı ile etkileşime geçmeden direk motorundaki aşınan yerleri doldurup motorundaki metal aşınmasını minumuma indirmek buda motorunun ömrünü uzatır tek artısı budur motorun çok ölü bir motorsa çok aşınmışsa belki tabiki motorun daha sessiz çalışır biraz seride olabilir.. ama motorunun durumu iyi ise onuda hissetmessin..

neticede borun bir zararı yok ama performans ekonomi için kullanıcaksan kullanma arabanın motoruna faydalı olabilicek bir şey olarak kullnıcaksan arabanı seviyorsan kullan..

tsk arkdslar

Geri