Astra 2014 1.6 motor için hangi LPG Kiti?

syagdiran

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba. Aracım şu an 16000 km'de. 1 yıl oldu. Ortalama 38 kuruş yakıyor. Bu durum cebimi de yakıyor tabi.
e0cbdd417d694e4652475960e6eb3f71.jpg

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben marka olsun dedim zamanın da bir çuval para verdim lpg taktırdım ama takan adam kaliteli bir firmanın malının içine etti düzen tutturana kadar gezmediğim lpg ustası demeyeceğim kişilere git gel yapmaktan anam ağladı. Şimdi lpg tartışacak olsam tabelasın da a firması yada b firması lpg sistemleri yazan değil direk resmi sitelerinde olan bayilere gider orada taktırırım.

Öncelikle iyi usta ve montaj. Gerekirse şehir dışına gidin bunun için.
Sonrasında hızlı enjektörlü bir kit.
Lovato obd II kiti kendi aracımda 40 bin km sıfır sorunsuz kullandım.

Landirenzo marka lpg kiti kalitelidir ve opel uygun görmüştür motor için garanti şartlarını konuşmayı unutmayın birde arkadaşların dediği gibi montaj ve usta çok önemli seçici olun

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aynı motorlu araçtan bende de var. Yaklaşık bir yıl önce Landirenzo Evo kit taktırdım. Hemen hemen 20000 km oldu memnunum. Tavsiye ederim..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Astra G kasa (1.6) aracı aldığımda zavoli lpg sistemi vardı gayet memnunum,aracı çok yumuşak kullanıyorum yakıt şehir içinde 20 kuruş yakıyor.

Astra j 1.6 edition var.landirenzo montaji yaptirdim.Daha 10000 km civarinda oldu cok memnunum ankara corum arasi gidis geliste 14 kurus yakti.yaglama sistemi mevcut oldugundan subaplara da herhangi bir zararinin olmayacagi soylendi.

Geri