Astra aracınızı yıkatmayın!...

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan ea452
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Ynt: Astra aracınızı yıkatmayın!...

Burası neresi yakın çekim değil de tam olarak hangi bölgede olduğunu görelim biz de söyleyelim yıkamacıya. Ne saçma iştir bu ya.

Bu kadar kısa sürede ilgi çektiği icin Teşekkürler arkadaşlar. ֖nemli olan burada o malzemenin kalitesi.  Arabanızın yanına gidince o parcaya hafice tırnağınızı sürün ve durumu görün.  Bundan sonra araba yikarken ve yikatirken nasıl davranacağız. Sesini duyuramayan kac kisi var belkide.. Eğer burada ve opelde bir farkındalık olusturabilirsek cok iyi olur bence. Bu durumda olan arkadaş lar fotoları ekleyiniz.  Herkese iyi günler. ..

ea452 link' Alıntı:
Bu kadar kısa sürede ilgi çektiği icin Teşekkürler arkadaşlar. ֖nemli olan burada o malzemenin kalitesi.  Arabanızın yanına gidince o parcaya hafice tırnağınızı sürün ve durumu görün.  Bundan sonra araba yikarken ve yikatirken nasıl davranacağız. Sesini duyuramayan kac kisi var belkide.. Eğer burada ve opelde bir farkındalık olusturabilirsek cok iyi olur bence. Bu durumda olan arkadaş lar fotoları ekleyiniz.  Herkese iyi günler. ..
Hortumla yıkamaya teşebbüs için mi düşündüler acaba bu olayı :)

arkadaşlar buldum camsiller varya fıkiyeli onlardan o bölgeye iyi olur, hem zararda vermez sizde kalkıp onca basınçlı suyla araba yıkıyorsunuz sizdede hata var söylemiyecektim ama tutamadım kendimi yada hiç yıkatmayın hem çıtalarınız ilk günkü tazeliğini korur hemde aracınızı çizmezler temiz olunca çiziyorlar birde iyi yönlerinden bakmak lazım. :)

Arkadaşlar bu cam cıtalarını taktırdığınız bölgedeki gittikleri benim kireçli su izi olmuş. Nasıl getirebiliriz o izleri bilgisi olan var mı?

Cimleri sıkıyorlar güya belediyenin fıskıyeleri

sanırım cif önermişlerdi sıvısı olan.

ea452 link' Alıntı:
Sosyal medyanın gücünü kullanacağım.  Opel müşteri hizmetlerini aradım.  Cozum yoksa kampanya hazir dedim. OPELLER PAMUKLA TEMİZLENİR. ..
Sosyal medya etkili olabilir ancak diğer sosyal medya takipçileri ve araçlarımızı 2. el satarken oluşan potansiyel müşteriler tırsabilir ne sorunlu araç bu opeller diye bu durumda da 2. eli düşük olur ve istediğimiz fiyata satamayız. 002tuhaff :(

Daha önce citroen c3 aracım vardı ve astra gibi onu da tazyikli suyla yıkıyordum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Citroen forumunda da burada da gördüğüm kadarıyla arabasını yıkamaya verenler bu sorunlarla karşılaşıyorlar yani daha çok yıkamaya verilen yerle ilgisi var. Benim merak ettiğim kendi yıkayıp da başına böyle bir şey gelen var mı?

Geri