astra cd 1999-2000 kaç para eder ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan usta...
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

usta...

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu aralar çok soruyorum bunu ama piyasa da 19 un altında yazan araclar sıkıntılı pazarlık vs 160 bin km altında hb bi cd kaç lira eder ne kadar verirsem çok vermiş olurum kaça alırsam uygu olur saolun

1.5 sene önce astra cd 2000 model gümüş renk sedan kasa yı yanlış hatırlamıyorsam 20.000 tl ye almıştık.tüp yok km side 120.000 ya vardı ya yoktu tam hatırlamıyorum.

sonuçta alacağınız araç 12-13 yaşında olacak. normalde 130000km'de bir astra için temizlik durumuna göre 15000-19000 arası olurdu. ancak bu rakam aralığında çok fazla sıkışma olduğu için ve internete yazılan fiyatlar şişirilmiş. bu nedenle 20000 liranın üzerine çıkmamak kaydıyla alınabilir.

2000 model vectra cdx'i 17000'e alıcı bulamamış ve galeriye bırakmıştım ve motoru olabildiğince iyi şekilde sıfırlanmıştı. ilginçtir bizim insanımıza ne kadar yüksek fiyat yazarsan daha çok talip oluyor ;)

valla 18 den fazla vermek ıstemıyorum ben dedıgınız gıbı 12 13 yasında arac 98 ler var ıstedıgım fıyata ama oda 15 yasında oluyo bikaç araba ya baktırdım ama ılanda yazılanlardan baska syler cıkıyo yada fıyatı dusurmuyolar bence cok yuksek pıyasa

bende 2004 comfort var. 123000 de. LPG Lİ galeri 21000 veriyor. 22500_23000 verecem

17 bile çok... arabasını satacak adam zaten bilir abidik gubidik fiyat istemez. bende astraları inceliyorum ancak baktım bulamıyorum 1.6 focus 1 alırım geçerim yerinizde olsam aşağı yukarı aynı kalitedeki araçlar ve fiyatları gayet normal düzeyde...

17 bile çok... arabasını satacak adam zaten bilir abidik gubidik fiyat istemez. bende astraları inceliyorum ancak baktım bulamıyorum 1.6 focus 1 alırım geçerim yerinizde olsam aşağı yukarı aynı kalitedeki araçlar ve fiyatları gayet normal düzeyde...

1,6 focuslarda cok pahalı.. astradan aşagı kalır yanı yok

usta ben o yasta bı arabaya o parayı vermem kımse kusura bakmasın aracın yaşı olmus 13 14 kablo tesısatı kımbılır ne halde aracın bakım yapılmış mı aırbag dedıgın şeyın 10 senelık ömrü var bakımı yapılmısmı kı ben bunları yaptıranı hıc gormedım. neden vectra ? genıs oldugundan dıyosan eyv. ben senın yerınde olsam o paraya 2004 2005 2006 model corsa bakarım. nedır ya 20000 tl cok para bılmedıgın bı arac. bızım akraba 2001 model corsa aldı daha yenı araba temız guzel araca anfı teyp kabın felan bagladım ınanırmısınız elektrık tesısatının anasını ağlatmıslar dokundugum yer kıvılcım cıkartıyo sıgorta attırıyo bantlamamıslar kabloları kopmuş yenı kablo cekmısler sacma sapan sapan yerlerden kafayı yersınız resmen.. bı yerleden bı kablolar cekmısler alt kısıma dugme koymuslar neye yaradıgı bellı degıl. 1 saat ısım surcekse 1.5 saatte o pıslıgı temızledım bantladım kabloları. o yuzden bu bı ornek vermeyın bence o kadar para o model arabaya yazık gunah.

Geri