astra cd 1999-2000 kaç para eder ??

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan usta...
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ikinci el piyasası uçmuş gitmiş... bende araçlarımı sattıktan sonra 98-2001 arası astra vectra veya corsa almaya karar verdim ancak fiyatlar değişeni olan araçlar bile 18-20 bin arası tabi arada temiz araçlarda var ancak onlarda hemen satılıyor.. kırkın üzerinde araca baktım son bir haftada düzgün araç bulamadım bende gidip 2006 model orjinal 1.4 16v ekotec motorlu kırkbinde servis bakımlı full kalos aldım iyikide almışım 15.750 tl ye en azından daha yeni sorunu olmayan ve ilk sahibinden araca biniyorum.. şimdiye kadar birçok vectram oldu astram oldu performansta pek fazla eksiği yok ama yakıtta artısı çok bunu gördüm.. tavsiyem bu tarz bir araç alabilirsiniz nede olsa GM :)

astra'lara vectra'lara istenen ücretlere bakıyorum ve yazdık diyorum.

2005 model otomatik ve 50000km'de astra'yı kaça alırsınız?

2005 model otomatik 50000km'de ve donanım olarak astra'nın kesinlikle üzerinde olan bir 307'yi rahatlıkla 22000-25000 lira aralığında alabilirsiniz.

insanlar bu paralara polo, corsa satıyorlar ve alıyorlar. insanları anlamak gerçekten zor.

birde şöyle birşey var. bizim insanımız enayi. fazla para istenince aracı temiz sanıyor. 96 model 2 lt omega'ya 13000 lira istiyoruz alıcı bize ben o para gider corsa alırım diyor. 98 model corsa'ya 14000-15000 lira veren zihniyete tek söz git sen corsa'ya bin...

Geri