Astra classic iii

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan opelmi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Hayirli ugurlu olsun fakat;
biraz pahali almissin gibi geldi bana ofis arkadasim dizel eastronigi geidzlerden 05/04/20011 tarihinfr 40.000 tl ye aldi
bu arada arac essienta konfor ama seriin en fulu
tum sensorler var hiz sabitleyici guvenlik donanimlari ful... Bu paralara alinacak en iyi arac bende 40 liraya dizel otomatik astra...

full diyince bende cosmo sandım sizdede enjoy var geliba corsalardaki gibi bende aldığımda trye cosmo göndermiyorlardı :D
yok dostum bizim classic III kasalarda sadece essentia donanımın konfor paketli versiyonu var. konfor paketi essentia'yı enjoy gibi bişey yapmış. cosmonun bi altına falan denk geliyor. bi iç aksamda renk farklılığı var, farlar xenon değil koltuklarda deri opsiyonu yok. sunroof da bu kasalar için gelmiyomuş artık;)

Hayirli ugurlu olsun fakat;
biraz pahali almissin gibi geldi bana ofis arkadasim dizel eastronigi geidzlerden 05/04/20011 tarihinfr 40.000 tl ye aldi
bu arada arac essienta konfor ama seriin en fulu
tum sensorler var hiz sabitleyici guvenlik donanimlari ful... Bu paralara alinacak en iyi arac bende 40 liraya dizel otomatik astra...

daha almadım beğendim sadece arabamı satılığa çıkarttım.arabam.com a koydum.bakalım satar satmaz gidip alıyorum işte.Galerici tanıdık bekleyecek ..

Geri