Astra Classic

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan iseren
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

iseren

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba
7 Nisanda astra classic sahibi olacağım daha önce Renault Clio kullanıyordum.
Opel de kullanırken nelere dikkat etmek gerekir. Acilen tüp taktırmam gerekiyor. Daha önce Atiker kullandım hiç sorunum olmadı. Astra ya da olurmu?

Aldığınız araba sıfır mı ? Sıfırsa hemen LPG takmayın derim.

Eğer arabayı aldığımda üzerinde tüp olmasaydı pirins taktırırdım. E şimdi niye taktırmıyosun derseniz gözümde cebimde kesmiyor.

Opel'in yeni Euro 5 motorlarına Atiker olmaz. Çok konu var bununla ilgili, forumda bir araştırın. Valve care sistem gerekiyor o motorlar için.

Hayırlı olsun. Genel olarak bütün arabaları narin ve trafik kurallarına uygun olarak sürmek gerekiyor biliyorsunuz. Gerisi de kullandıkça sizin çözeceğiniz bir iş... Güle güle kullanın,keyfini çıkartın...

Araç sfır değil 20.000 de 2011 model sanırım H kasa hangi motor bilmiyorum tek bildiğim 1.4 benzinli

arkadaşım tup için acele etmemenı tavsiye ederım eğer sureklı yol yapmıyorsan kesinlikle benzinde sürmelisin ... benzinde aldıgın performancı gidişi tüpte çok ararsın hemde arabaanı yıpratmış olursun tüp le

Tüple arabanın yıprandığı yalanına inandırmaışlar milleti, iyi montajlanmış lpg zerre kadar sorun yapmz, çevrecidir,ekonomiktir,lpg oktanı 100 e yakındır performansı artar bile aracın,benzinde neyse tüpde de o düşünmeye gerek yok, atiker takma bu motora uymaz, servise sor takarlarsa orada taktır, bi ara sııfır araçlara kendileri montaj yapmışlardı, zavolli,landirenzo,brc olabilir. ben zavolli kullanıyorum, sessiz çalışıyor oldukça uymlu arıza ışığı yok,yüzde 40 kesin az yakıyor. benzin 4.80 lpg 2.60 lira gerisini sen hesapla . hayırlı olsun aracında kaza bela olmasın inşallah.

Geri