Astra Dizel aracıma Kırsal Motorin :S

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Fenerlist
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
benim araca geçen sene her zaman yakıt aldığım istasyonda 50 tl lik euro dizel yerine benzin koydular o gün bişey anlamadım ama yarın aracımı çalıştırdığımda araçta bir sıplama başladı şlk başta sıkıntı oldu sonradan araç uçuyordu neyse sanayiye gittim adamlar bu araca benin konmuş denince hemen yakıt aldığığım yere gittim her zaman ordan yakıt aldıpım içşn birbirimizi tanıyorduk yakıtı boşaltılar tekrar aracıma yakıt koydular ve katkı koydular bir sıkıntı yaşamadım sıkıntı yaşamamın nedeni olarak ta arçta yakıt deposunda sadece benzin omaması mazıt benzin karışımı v az km yol yapmam dolayı sıkıntı yaşamadım
bence en fazla katkı katarsın sıkıntı olmaz

bizim firma servisleri (2010 Ford Transit) hep kırsal motorin koyuyorlar ve hiçbirşeyde olmuyor. sadece çekişten düşüyor ve uzun vadede sıkıntı olur tahminimcce. birkerelik almayla birşey olmaması lazım.

CDTI Corsa C de kırsal motorin kullanan birini tanıyorum.120bini geçti araç daha euro dizel görmemiş.Şimdilik hala gidiyor ama ne olur bilemiyorum.

Würth enjektör temizleyici atarsınız rahat edemezseniz. :)

CDTI Corsa C de kırsal motorin kullanan birini tanıyorum.120bini geçti araç daha euro dizel görmemiş.Şimdilik hala gidiyor ama ne olur bilemiyorum.

Würth enjektör temizleyici atarsınız rahat edemezseniz. :)

Değermi ya litrede 0.10 kuruş için.

Bizim iş yeri servis şöförümüzde mercedes sprinter var 350 bin km oldu hep kırsal kullanıyor ondada bişey yok şimdilik.

würth güzel bir ürün..totalin içine karıştırdım..hemen farkediyor..

Geri