ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

Ynt: ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

Doğan abi ben sormuştum sen taktığında 2-3 ay oldu hala yağmur yok :D

Doğan Hocam Forum İçinde belirttiğin ampüllerle gece resmi varmı varsa link yoksa bi gece gündüz karışık foto koyarmısın zahmet olmazsa

plus olanın ömrü uzun, ben daha önce kullandım çok memnun kaldım. daha önce kör gidiyormuşum. normal nightbreaker bazı araçlarda özellikle ford larda çok kısa ömürlüydü. plus olanda düzelttiler. yağmur ve sis içinde çok etkili. neticesinde beyaz değil. beyazlık oranı az, ama sarıda değil. tavsiyem OSRAM NIGHTBREAKER PLUS kullanın...

albertxx link' Alıntı:
Doğan abi ben sormuştum sen taktığında 2-3 ay oldu hala yağmur yok :D

Yahu sorma, arabaya biniyorum gece etraf sakin, eve geliyorum yağmur başlıyor. ((:

mrt54 link' Alıntı:
Doğan Hocam Forum İçinde belirttiğin ampüllerle gece resmi varmı varsa link yoksa bi gece gündüz karışık foto koyarmısın zahmet olmazsa

Fotoğraf çekeyim iyi fikir, ben çekene kadar da şu videoda yanıyor benim farlar yine, fikir olması açısından onu da koyayım tekrar.

Astra J High Beams Connected to Fog Lights

Yağmurda video çekince forumdan biri bende düşünüyorum ledler ile uyumlu olması için.Ama dün istanbuldan gelirken sarı farlar bile kör gibi gösterdi çamur yüzünden beyaz konusunda hala tereddütlüyüm

Aynen Ya abi çok tatlı bi rengi var link varmı alabilceğimiz...

H7 OSRAM NIGHTBREAKER PLUS bu ürün içinde çok baba diyolar ya kullanan varmı acaba arkadaşlar...

Ynt: Ynt: ASTRA ENJOY PLUS VE SPORTLAR İÇİN EN İYİ H7 HALOJEN AMPÜL ÖNERİSİ

kullanıyorum tavsiye ederim aydinlatmam daha iyi oldu

Geri