astra f cdr 500 bilgi ekranı bağlantısı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Di@BLO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Di@BLO

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabamdaki cd çalar ı söküp cdr 500 teyp taktım anca bilgiekranına giden soket bende önceden kesilmiş ben soket ayarladım ancak boştaki kabloların nereye uyacağını bilmiyorum. mümkünse kablo renkleri ile yardımcı olabilirmisiniz yada astra f arka ekran soketinin takılı halinin bir resmi olursa yeterli olur şimdiden çok teşekkür ediyorum.

cengizin el atması gerek galiba varsa onda vardır.

Aldığın soket ile kesik kabloların kablo rengi tutmuyormu.
Ekran bilgisi en üst soketten çıkar. 3 tane uç baglyacaksın..
SDA , SCL ve MRQ uçları
[SIZE=-1]
opel_tid_6.jpg
[/SIZE]

aldığım soket ile aracımdakki kablo renkleri farklı o yüzden zaten yapamadım. :( bana ya resmi lazım yada kablo renkleri şimdiden yardım için teşekkürler

car 400 ün arka panelin bağlı haldeykenki resmini koyabilirse bi arkadaş çok yardımcı olacak oradan kablo renklerine bakarak kendim bağlantı yapayım bari.

bende soketi kestim ve şuan çok pişmanım;çünkü o üç kabloda kahverengi beyaz ve hangisi hangisine bağlanacak bilemiyorum; kablolarda ayırıcı renk yok,üçüde aynı renk,defalarca bağladım ama sonuç sıfır....

valla ben denedim bağladım ancak 3 tane kablo boşta kaldı bende renklerini yazarım yarın bakınca :(

Ergin peki sana bişey sorayım sen teybi açtığında ekranda tarih kayboluyormu.?
Yani ekranın teybe geçiyor ama frekanslarımı göstermiyor. Yoksa ekranda sen teybi de açsan tarih sürekli sabitm,i kalıyor..?

ben teyp yerine pıoner 7050IB teyp bağlattım cd çalar çalarlen tarih yazıyor radyoya geçtimi tarih kayboluyor fakat frekans yazmıyor ?

Geri