astra f cdr 500 bilgi ekranı bağlantısı

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan Di@BLO
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
ben teyp yerine pıoner 7050IB teyp bağlattım cd çalar çalarlen tarih yazıyor radyoya geçtimi tarih kayboluyor fakat frekans yazmıyor ?

Bende onu soruyom. teybi açtığında öncelikle ekranın radyoya geçmesi gerek.

Murat sen tarih sabit kalsın radyoya geçmesin diyorsan pioneer soketindeki mavi kablonun soketini çıkar.

teybi açtığımda ekran değişmiyor hiç :( birde boşta kablolar var. mavi kırmızı---- yeşil gri---- kırmızı gri---- siyah beyaz ---mor kahverengi renklerde. 3 tane ekran kablosunu ben bağladım soketlerine. teybi açtığımda bir değişiklik olmuyor.

teybi açtığımda ekran değişmiyor hiç :( birde boşta kablolar var. mavi kırmızı---- yeşil gri---- kırmızı gri---- siyah beyaz ---mor kahverengi renklerde. 3 tane ekran kablosunu ben bağladım soketlerine. teybi açtığımda bir değişiklik olmuyor.

Ekranına teyp voltajı gitmiyor ozaman.
ekran uçlarını baglasanda ekran teybe geçmeden frekansları göremezsin.
Muhtemel senden öncekiler tarih sürekli kalsın diye o ucuda kesmişler.

ilk mesajda yukarıdaki
A soketindeki 5 nolu uçta ekran soketine giden kabloyu kontrol et.
Önce teybibi açınca ekrran teybe geçip boşa düşsün gerisi
baglanır.

çok teşekkürler 5 nolu soketide kesmişler daha önce ona giren kabloyu buldum kırmızı beyaz renkte güvenlik kodu ekrana geldi şifreyi girdim teyp açıldı ancak daha sonra ekran görüntüsü gitti. radyo kanalları falan çıkmıyor. ekran kablolarıda bağlı. denemelere devam ediyorum

şimdi teyibi ilk açıoyrum safe modunda ekrana görüntü geliiyor. codeyi giriyorum sonrasında radio yazıyor ancak ekran görüntüsü alamıyorum ???

Ekranda CODE yi görüyor isen frekansları da görmen gerek
Teybini kapat.
1 ve 3 numaralı tuşlara basılı tutarak aç
sonra bide sadece 3 e basılı tutarak aç

Son düzenleme:
onuda denedim şimdi teyp kontak kapansada kapanmıyor. ancak ekranda sadece radio yazıyor görüntü yok :( bide araba astra gsi benim yol bilgisayarlı göstergesi. onda herhangi bir bağlantı farkı oluyomuki ??

sorunu çözdüm şema ve kablo renkleri için teşekkürler.

Geri