Astra F Konsol v.s Karbon Kaplama

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan suat003
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Sizce nasıl olmuş?

• Gayet güzel

Oy: 14 66.7%
  • idare eder

Oy: 3 14.3%
  • Daha iyisini yapabilirdi

Oy: 2 9.5%
  • Vasat

Oy: 2 9.5%

• Kullanılan toplam oy
    21
Malzeme ve işçilik güzel görünüyor , ama benim görüşüm bu uygulamalar 1-2 yıllık modadan ibaret , standart her zaman geçer akçe.
O yüzden ince zımpara vurmadan yapsaydın geriye dönüşün kolay olurdu.Gerçi şu anda da tekrar zımpara /plastik astarı/ boya ile dönüş mümkün.
Kullanacak kişi sensin ve hoşuna gidiyor ise malzeme ve işçilik güzel.

Direksiyon konusunda hemfikirim.Kaplamayı sökmen yeterli.

Son düzenleme:
ben piano black yaptım daha kalıcı oldu bu uygulama bi iki sene sonra atar çünkü bendede bi değisik uygulaması vardı

Tavan,kapı,spoyler uygulama

Montajlanmış resimleride yukluyorum öneri ve yorumarınızı beklıyorum arkadaşlar

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx[/QUOTE]

Kapı kolları ve aynalarada uygulasam cokmu ağır olur diye düşünüyorum :) ???

içten kapı kollarıda olsa tam bütünlük sağlanacak keşke piano black düşünseydiniz tam orjinal olurdu ama buda yine iyi olmuş, direksiyon ve vites topuzu çok göz tırmalıyor malesef , kaplama işi gerçekten beceri istiyor ben cesaret edemiyorum yarım bırakırım diye size gerçekten helal olsun azim ve kararlılıktan ötürü

içten kapı kollarıda olsa tam bütünlük sağlanacak keşke piano black düşünseydiniz tam orjinal olurdu ama buda yine iyi olmuş, direksiyon ve vites topuzu çok göz tırmalıyor malesef , kaplama işi gerçekten beceri istiyor ben cesaret edemiyorum yarım bırakırım diye size gerçekten helal olsun azim ve kararlılıktan ötürü

Güzel bi fikir kapı kolları : Rakir: Direksiyon ve topuzla ilgilide hakkınız var yakın zamanda icabına bakacam onların .Tavsiye ve öneri için Teşekkürler: Bir:: Bir:

tek kelime ile mukemmel olmuş

Geri