Astra F Kullanıcıları Buraya

işte kırmızı görmemesi lazım ben hiç kırmızı görmedim
çok sıkıştırdığım gençlik dönemleri dahil :rolleyes:

Bakım iyi olur benimde 600 gitti ama araba yağ gibi olmuş :D
:D:D Abi baya eksik çıktı bizde :)

Benzin deposu 300 tl
Şamandıra bozulmus 180 tl
Ön aks burcu,Akü,Conta kapağı,Filtreler vs. 550 tl

Şimdilik bunlar var;Yazında ön,arka ve yan çıta altı boya :D Yani yaptığımız masrafla g kasa alırız heralde :D:D:D

Sağ arka kapıyı açıp kapatınca bi ses geldı gıcırtı tarzı sanırım gres yağ sürmek lazım, ara seyir halindeyken de sol arka kapı sanki yarım açıkmışta çukurlara düşünce sallanır ya o şekilde bir ses geldi sol arka kapının ordan ne acaba :(

şanslısın sen demekki araba konusunda ben bu yaz radyatöre baktıracağım hararet kırmızıya dayanınca çekişden düşüyo araba

Ben f kasada radyatör patlatmış biri olarak söylüyorum kırmızıya geliyosa, sizde radyatörü kucagınıza alırsınız böyle giderse :)
Müşür,fan,fan motoru,radyatör,hortumlar,su haznesi kontrol ettirmeniz gerekir..

Yoksa 3 gün arabasız kalırsınız..Yolda rezil olmakta cabası..

Acil servise girmesi gerek arabanızın Mehmet Bey..

Ben f kasada radyatör patlatmış biri olarak söylüyorum kırmızıya geliyosa, sizde radyatörü kucagınıza alırsınız böyle giderse :)
Müşür,fan,fan motoru,radyatör,hortumlar,su haznesi kontrol ettirmeniz gerekir..

Yoksa 3 gün arabasız kalırsınız..Yolda rezil olmakta cabası..

Acil servise girmesi gerek arabanızın Mehmet Bey..
sizin aracınızda ne vardıki radyatörü patlattınız inşallah 5. ayda baktırcam..bende radyatörde bi tıkanma var diye düşünüyorum

sizin aracınızda ne vardıki radyatörü patlattınız inşallah 5. ayda baktırcam..bende radyatörde bi tıkanma var diye düşünüyorum

5.aya kadar çoktan biz size geçmiş olsun deriz Mehmet Bey.
Arabayı o halde kullanmayın.Conta yakmaya kadar götürür..
Benim radyatör delinmişti hemde çok ufak bir delikti sağ üst köşeden delinmişti.

Geri