Astra F Kullanıcıları Buraya

Bugün sol arkadan gelen ses için sanayiye gittim aklıma gelmişti aslında egzoz çukura düştükçe tampona vuruyormuş kaynak yaptırdım özel servise gittim kapı ayarları gergi bilyaları yapıldı kapılar yağlandı ordan plakacıya gittim etrafındaki siyah çerçeveyi sildirdim bilindiği üzere app ler gitmişti :D plakayı tekrar boyattırdım ordanda xenon taktırdıgım elektrıkcıye gıttım 6000 k xenon yazın taktırmıstım ancak sol balasta sorun cıkmıstı onu garantiden degıstıgımızde ise sol taraf mavimsi sağ taraf beyaz yanıyordu o xenonları söktürüp sislere baglattım kısa farlara 8000 k xenon takıldı.

1ysglc.jpg

arkadaşlar aracı bugün aldım. 85,000km 1.6 16v GLS x16xel 1998 :) 12.000tl
Hemen uzun yol 100 km yaptım. Allah için araba da tık ses yok ve on numara aşık oldum resmen bu kadar rahatlığı ben kendi yatağımda görmedim :D. Yalnız camlar çok buğu yaptı ve arka cam rezistansını bulamadım :) nerededir bu düğme ?

7540.jpg

7554.jpg

aşağıdaki km sürekli olarak sıfır'da sanırım km teli koptu doğrumudur?

Son düzenleme:
Hoşgeldin İHSAN kardeş araba çok diri duruyor bende 2 ay kadar önce 82 bin km de aldım aynı kasa şampanya rengi bende çok menunum km sinin orjinal olup olmadığına iyi baktırsaydın , benimki 80000 km ye kadar yetkili servis bakımlı 2009 kasıma kadar ordan eminim km sinden , arka rezistans 4 kademeli anahtar varya onu kendine doğru çek çalışır , yağmurlu havalardada camın tekini hafif açık bırak birde içerdeki havayı döndürme dışardan hava girişine ayarla , kazasız belesız kullan.

Valla Ali İhsan hayırlı olsun diyorum...Fiyatı iyi ayarlamışsın....Depo fullenmiş sisler yakılmış oh oh tadından yenmez...Maaşallah Allah nazardan saklasın..İyi günlerde kullan inşallah. Renkdaş olduk seninle.. :)

çok teşekkürler yarın şöyle doğru düzgün bi kaç foto çekip açarım konuyu :)

@ilkem07 servise hiç baktırmadım çünkü en yakın servis 130km uzaklıkta :S. tanıdığım kaportacı ve tamirciden onay aldım. yarın servise gösterteceğim bakalım nasıl olacak ama hiç sorun çıksın istemiyorum aşırı derecede benimsedim :D. zamanla alışıcaz, çok sağolasın ;)..

@akduman denk geldi valla daha dün ne konuşuyorduk :D. depoyu fullleyip test ettim de 120km'de 30tl benzin yedi şahir içi - dışı karışık. çok sağolasın herkese kazasız belasız günlük güneşlik yollar nasip olsun renkdaşım ;)

F ci abilerimmmmmmmmmm

Bizim arabaların Sis farları h3 mü ? Veya modele göre değişiyormu??

BURAK ABİ : sen sislere zenonmu taktırdın,Bana yardımcı olursan sevinirim..10.000 k Düşünüyorum

Ali ihsan hayırlı olsun soruların olursa buradayız....

Alican; Kısalarda ki 6000 leri sislere aldırdım kısalara 8000 taktırdım benim angellarda sislerde H1

ben hep babama beni evlendir dermişim :) oda evlendirmemiş :D başka ne dediysem aldı allah razı olsun :)

Geri