Astra F Kullanıcıları Buraya

f'ci kardeşlerim ses seda çıkmıyo hayırdır yas mı var :).

Dün orijinal plakalarımı aldım. Düşme çalınma vs. riskine karşın orijinalleri saklamak adına az önce app plaka siparişimi verdim. şoförler cemiyeti plakasının aynısı(gizli tr ve türk bayrağı hologramlı, dalgalı şeritli vs.) sadece yazıları değişik olandan. Perşembe günü gelicek aynı gün emniyet mühürü vurdurucam. aşağıdaki bmw'de olan plakan tipinin aynısı..

2111013305n.jpg

Bu arada şoför koltuğum çok gıcırdıyor vidalarından sırtlık kısmından her yerinden.. galiba değiştirmem gerekicek bana ne kadara mâl olur acaba ??

F'i arkadaşlarım aracım 2 gündür çarşıda yatıyor :)
Araçta benzin olmasına ve marş basmasına rağmen çalışmamak konusunda ısrarlı. Belki bende hata vardır (km soforlarım her zaman) v.s. diye 3 lt benzin koydum ama nafile.
Daha önce başına gelen yada fikri olan varmı ?

Kutup başlarını söküp taktım olmadı, benzin pompasından şüpheleniyorum ama yerini bulamadım; arka koltuğun altında diye hatırlıyor idim ama göremedim..

Otomatik aracı çektirmekte bir sıkıntı olurmu?

Bu arada Efe canavarın hayırlı olsun, teskereyi bekleyecekmi kaldırımda canavar?

Çağatay konsol güzel olmuş emeğine sağlık.

F'i arkadaşlarım aracım 2 gündür çarşıda yatıyor :)
Araçta benzin olmasına ve marş basmasına rağmen çalışmamak konusunda ısrarlı. Belki bende hata vardır (km soforlarım her zaman) v.s. diye 3 lt benzin koydum ama nafile.
Daha önce başına gelen yada fikri olan varmı ?

Kutup başlarını söküp taktım olmadı, benzin pompasından şüpheleniyorum ama yerini bulamadım; arka koltuğun altında diye hatırlıyor idim ama göremedim..

Otomatik aracı çektirmekte bir sıkıntı olurmu?

Bu arada Efe canavarın hayırlı olsun, teskereyi bekleyecekmi kaldırımda canavar?

Çağatay konsol güzel olmuş emeğine sağlık.
Abi aynı olay geldi basıma..Arabada benzin var marş basıyo..Sıkıntı Benzin deposundan motora giden hortumlarda olabilir..Bizde öyleydi.

Geri