Astra F Kullanıcıları Buraya

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
33ylsuu.jpg

rcve3q.jpg

ev6f5k.jpg

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
hohoh baya oldu takalı onu ya:D

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
göstergenin tam resmi varsa görebilirmiyim bakalım nası bişiy bi de nereden aldın :D

vallahi çok şık duruyor be üff artık aracı basma vaktin gelmiş bana göre :) 3cm bassan var ya offff diyor başka söze gerek duymuyorum sakın üstündeki yayları kesitirmek gibi bi hata yapma :)

ben hafta sonu araca doldurdum ne varsa 4 kişide bindirdim öyle bi oturdu ki araba anlatamam :D sen tak beğenirsem ben de takarım :p benim fsane'de bordo'da :)

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
yay olursa tabiki daha güzel olur :D
ancak yükseklik sorun olabilir ayrıca spor yay orj e göre daha sert olacaktır zaten astra f ler baya sert süspansiyona sahip , yay takmış varsa aramızda sorun yaşamış mı belirtirse iyi olur

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
115 ile radara girmil bugun babam hyundaı accent la :D 128 ytl yazmıs eğer hızınız 117 olsa ceza ikiye katlardı demisler ve birde 8 km bu hızla gıttınız demiş polis gezici radarmıdır nedir anlamadım.

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
boya

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bugün fiorino'nun birini frene basmama rağmen aracın kayması yüzünden arkadan 40 50km gibi bi hızla öptüm. fiorinoda hiç bişey çizik bile yok. benim tampon biraz göçtü radyatör fanı sıkışık çalışmıyor :S offf offfff

Son düzenleme: