Astra F Kullanıcıları Buraya

Abi hoşgeldin aramıza SVU'da olanları yazmışlar skodanın modifiye sitesinden buldum :D:D

Astra GSI [SFI] " SVU 41 "
Donanım:

C20XE [SFI] Motor,
F18+ Şanzıman,
Elekrikli Sunroof,
Elektrikli Isıtmalı Aynalar [94" ] ,
Çelik Jant [94"] ,
Yol Bilgisayarı,
Klima,
Airbag,
Lastik Hava Basınç Sensörü,
Brembo Hava Kanallı Fren Diskleri,
ATE Performans Fren Balataları,

Modifikasyon:

K & N Kutuiçi Hava Filtresi,
Koni Ayarlı Spor Amortisörler

Ses ve Görüntü Sistemi:

Alpine CD9870 MP3 Player,
Alpine iPod Connection Set,
Alpine 13cm 3 Yönlü Kolonlar,
Sony xPlod 1200watt Subwoofer,
Sony xPlod Amfi

Yükseklisans açıklansada yine düşssek kıbrıs yollarına benzin 1.95 film xenon app serbest varmı ötesi :D

vay Dragon abi Engin abinin araba diilmi bu?
Not: Baştan söyliyim deneyelim deme :)

p4052611.jpg

ASTRA F dediğin böyle olmalı :rolleyes:

günaydın beyler

bizim emektar gösterdi külüstürlüğünü akşam iş çıkışı fabrika önünde pes etti :mad:

çalıştırdım baktım zorlanıyo manevra yapıp park yerinden çıktım bi benzin kokusu bastı, depo çıkışının orayı açmaya indim stop etti, sonra koltuğu kaldırıp kapağı açtım her taraf benzin olmuş, sonra göreyim diye kapak açıkken bastım marşa o kapağın ordan foşur foşur benzin püskürtüyo dışarı sonra da hemen stop ediyo.

mecbur iterek park ettim yerine :( gün içinde bi fırsatta usta bulup getiricem bakalım ne ceza çıkacak....

günaydın beyler

bizim emektar gösterdi külüstürlüğünü akşam iş çıkışı fabrika önünde pes etti :mad:

çalıştırdım baktım zorlanıyo manevra yapıp park yerinden çıktım bi benzin kokusu bastı, depo çıkışının orayı açmaya indim stop etti, sonra koltuğu kaldırıp kapağı açtım her taraf benzin olmuş, sonra göreyim diye kapak açıkken bastım marşa o kapağın ordan foşur foşur benzin püskürtüyo dışarı sonra da hemen stop ediyo.

mecbur iterek park ettim yerine :( gün içinde bi fırsatta usta bulup getiricem bakalım ne ceza çıkacak....

Geçmiş olsun Hakan abi :( İnş. büyük bir sıkıntı değildir ;)

Geri