Astra F Kullanıcıları Buraya

yer yokk öyle mizansen doğaçlama:D gçen hafta gelicektim kalbimiz bizi boluya götürdü:D

5 aydır 98 sedan kullanıyorum.böyle tasarruflu masrafsız bi araba kullanmadım hiç.çok memnunum yaani.okadar rahat ve konforlu ki işe servisle gitmiyorum aldıımdan beridir.(lpg taktırdım km de 150-160 krş yakıyor şehir içi)arabada göğüsten hafif sesler geliyor okadar da olur diye düşünüyorum.altı yüksek olsa biraz daha, süper olurdu:)

virajları dönerken altının alçak olması iyi oluyor ;)
hayırlı olsun güle güle bin, aramıza hoşgeldin

5 aydır 98 sedan kullanıyorum.böyle tasarruflu masrafsız bi araba kullanmadım hiç.çok memnunum yaani.okadar rahat ve konforlu ki işe servisle gitmiyorum aldıımdan beridir.(lpg taktırdım km de 150-160 krş yakıyor şehir içi)arabada göğüsten hafif sesler geliyor okadar da olur diye düşünüyorum.altı yüksek olsa biraz daha, süper olurdu:)

Tahsin Bey, sanırım arabalarımız aynı benim araba da 98 1.4 gl (tek nokta enjeksiyonlu) lpgde gerçekten yakıtı ekonomik, ama 1.4ün bazı devavantajları da var. performans gerektiğinde mesela. ama yine de arabalar gerçekten çok sağlam.

güven veriyor yolda.sağlam ve sürüşü keyifli olduğu için satmycm

yağ yakmasına rağmen
ilk arabam olduğundan mı acaba!!

güven veriyor yolda.sağlam ve sürüşü keyifli olduğu için satmycm

yağ yakmasına rağmen
ilk arabam olduğundan mı acaba!!

ilk arabanız olduğu için olabilir. babam, 98 de bir 131 şahin almıştı. hala daha biniyoruz, gözümüz gibi de bakıyoruz. bu da benim ilk arabam oldu buna da aynı hassasiyeti göstermeye çalışıyorum.

Geri