Astra F Kullanıcıları Buraya

insignia(H)arabayı kaça verisun

g alırsam 2000 CD'den başka bişeyini almam zaten de 2 yıl üst olsun diye F'imi değiştirmem ne biliyim o kadar masraf yapmışım ona gerek bile duymam yani :D

çağatay, ciddi alıcı her halinden belli olur zaten ama genel olarak 14lira diye yazıcam ilanlara. söylemeyeyim o taraf biraz gizli kalsın :D Stoch gibi kaptırmayalım sonra hahahehehe..

banada 14500 verdiler vermedim 14e satarsın

burak kpss de başarılar
çeşme ile ilgili antik yerlerle ilgili soruları yaparsın artık.

ali ihsan hayırlısı olsun.sen yeni almamışmıydın f i

donanım farkı var mı?
veya sizde ne donanımlar var?
büyük ihtimal o zamanki donanım paketlerindendir.
valla klima bile yok yani diğer astralardan farklı bi çift renk gögüs var. bi opleciye sormustum onlarda motor 110 beygir demişti ama aslı varmı bilmiyorum.

valla klima bile yok yani diğer astralardan farklı bi çift renk gögüs var. bi opleciye sormustum onlarda motor 110 beygir demişti ama aslı varmı bilmiyorum.

Çift renk göğüs mü? İç fotoğrafları varsa görebilir miyiz merak ettim. Birde gl gls olanlarda klima yolcu sürücü airbag abs hidrolik direksiyon arka kafalıklar yükseklik ayarlı şöför koltuğu elektrikli ön cam filan var en fazla.
Sizinkinde bunlar var mı yada farklı donanımlar var mı? Sunroof elektrikli ısıtmalı ayna elektikli arka cam vs gibi? Birde motor kodu X16XEL ile başlıyorsa 110 hp olayı yalan:D

Geri