Astra F Kullanıcıları Buraya

bence mantıklı değil nebileyim tanıdık bi servis yokmu benim burdaki servisim saolsun paran yoksa sonra verirsin der geçer bence daha büyük sorunlar yasamadan göster seni geçtim yarın öbürsü gün bebeğini tasımak zorunda olur bisey olur sonra keske paraya kıyıp yaptırayım dersin bence kimseye zarar gelmeden yaptır

iyi haftalar f ciler

benim f hızla hazin sona yaklaşıyor

hiç ellemeyip tamire falan girmediğimden son durum,
km teli kopuk hız göstermiyor,
korna kafasına göre çalıyor, bazen hiç çalmıyor trafikte zor anlar yaşayabiliyorum
yokuş aşağı inişlerde arıza lambası yanıyor uzun süreli inişlerde stop da ediyor bi alt vitese çekip vurdurmak suretiyle tekrar çalıştırıyorum
v kayıştan motor ısınınca viyyy diye ses geliyor araba çığlık çığlığa çalışıyor

ekonomik planlar sallantıda gittiğinden götürüp baktıramıyorum da nerde trak orda bırak'a doğru ilerliyoruz :rolleyes:

Hakan abim anlaşılan panteri iyice gözden çıkarmışın :( hayırlısı diyelim ;) Ah bide ben çıkarsamda yeni bir gemiyle yelken açsam :D

bence elinizdekini koruyup ona iyi bakın:D

bence mantıklı değil nebileyim tanıdık bi servis yokmu benim burdaki servisim saolsun paran yoksa sonra verirsin der geçer bence daha büyük sorunlar yasamadan göster seni geçtim yarın öbürsü gün bebeğini tasımak zorunda olur bisey olur sonra keske paraya kıyıp yaptırayım dersin bence kimseye zarar gelmeden yaptır
o zamana kadar mecbur yaptırıcaz
veliahtımızı bozuk araçla gezdircek halimiz yok ya :D
Hakan abim anlaşılan panteri iyice gözden çıkarmışın :( hayırlısı diyelim ;) Ah bide ben çıkarsamda yeni bir gemiyle yelken açsam :D
yeni gemiye de imkan yok ki :) bi belimiz doğrulsun halledicez her bi derdini

O zaman Hakan abi F kasayı övmeye devam edeyim ben :) güzelcene eksiklerini gediklerini gider :D +vergi kazancın olur +yakıttan kazancın olur(tabi bu 1.6 araçlar arasında geçerli :D ki uzun yolda sıkmadan kendi halinde bıraktığımda 100 km sonra depoya topu topu 5 lt. almıştı ;) ) +performans konusunda yeni araçları aratmaz :D Daha dünkü buluşmada aracı sıkmadan çok rahat 200e geldi sonra radar korkusuna bıraktım :) Ki bu yüzdende satmaya kıyamıyorum :cool:

aman diyeyim o kadar asılma gaza ;)

arabanın konseptinde bi sıkıntı yok, yaşı gereği dert çıkarmayı seviyo işte :D

aman diyeyim o kadar asılma gaza ;)

arabanın konseptinde bi sıkıntı yok, yaşı gereği dert çıkarmayı seviyo işte :D

Hakan abi yol müsaitti yoksa o kadar basmazdım ;) Bu arada bak bende vazgeçtim şaka maka :D en iyisi bugün gideyim bi yıkatayım ;) dün buraları sel götürdü arabada haliyle balçık çamur oldu :( sonra yazlık brandasınıda gereyim güneşten korunsun :D

:D benimkinin kir derecesini söylemiyorum bile :rolleyes:

bu haftasonu yıkayamadık arabayı evin önünü sahile gezmeye gelenler gasp etmişlerdi

Geri