Astra F Kullanıcıları Buraya

Krom boyayı nerden bulaz boyacılardamı? sanki amblemi bulmak daha kolay olur. ama onuda zor buluruz bence. plastik bir parça çünkü.
alırsan fiyatınıda yazarmısın benim arka logonunda ucu azıcık kırılmıs bende değiştiricem hatta yenisini alıp kırmızıya boyayaybilirim. füme üzerine güzel duruyo

selam arkadaşlar
hakan önce mekaniği hallet sonra alcantra döşersin kardeşim

benim bağaj amartisörünün ucu yuvadan çıktı
bunun anahtarını bulursam
bunu kendim takar mıyım.
ya da değiştirsem kaça mal olurki.

2dk heves ettik hemen kırdın hevesimizi hee :)

daha ikisine de başlayamam

Parçacıma soracam varsa alırım. geçenlerde biraz daha düşük model bir F de arkada siyah zemin üstünce opel arması gördüm bulursam ondan alırım çok güzeldi:D

Bende stepnenin ordaki tıpalardan arıyorum ama malesef bulamadım :( Temizlik yaparken süpürge olayı abarttı tıpalarıda almış :D parçacıları gezdim uygun tıpa bulamadık sıra hurdacılara geldi kazalı bi F kasadan aşırcaz artık :D :D :D

Bende stepnenin ordaki tıpalardan arıyorum ama malesef bulamadım :( Temizlik yaparken süpürge olayı abarttı tıpalarıda almış :D parçacıları gezdim uygun tıpa bulamadık sıra hurdacılara geldi kazalı bi F kasadan aşırcaz artık :D :D :D
Tofaşlarınki uyması lazım. bir dene istersen.

Tatil bitti toplamda 2350 km olmuş tık yok arıza lambası yanmadı sorunsuz gittik geldik.

Son düzenleme:
Arka camda film yanlarda güneşlik var kare şeklinde tutturmak için cama yapışan şeylerden vardı ben direk üst taraftan cama sıkıştırdım onları iptal ettim her durumdada arka camlar kullanılmıyordu benim yaptığım şekille daha hoş oldu.

Geri