Astra F Kullanıcıları Buraya

pasta

paspaslar güzel

Tamponun altındaki siyah ek çıkmış sağ taraf bunun orjinali var mı kaskodan değişsem.

oplastik nası çıkar yau

arkadaşlar şu an yozgatta bir net cafedeyim; boş zamanlarımı genelde uyuyarak değerlendirmekteyim; uzun zamandır nete giremiyordum; geçen hafta izindeydim ve aracıma epey masraf yaptım; fan rezistansı klima gazı ,tamponlara boya pasta cila ,rot balans,v kayış ,aks körüğü vs vs; bide iç aydınlatmasını komple beyaz led yaptım; şu an fan müşürü bozuk; ve lastikleri değiştirmem lazım,pasta ciladan sonra araç epey parladı;birde sis lambası düşünüyorum; artık onlarda bayram iznine kaldı; fotolarını yakında koyacağım;sizleri unuttuğumu düşünmeyin, hep aklımdasınız....

arkadaşlar benim astra f aracım 253 000 km de triger buji ve yağ değişim yeni yapıldı.aracım 94 model lpg li ve 3 yıldır bende.size sorum aracı satmalımıyım yanı bu kmden sonra motor yenileme felan ister mi sorun yaratırmı yoksa bu km normal mi bakım yapıp binmeye devam etmelimiyim. trigerden başka değişecek ya da bakılacak bi yer var mı.Teşekkurler..

bakımlıysa motorda performans kaybı yoksa bin bu kmde ve modelde satacagın arac para etmez

Geri