Astra F Kullanıcıları Buraya

F ciler, h.sonu biraz fazla yol yaptım şehir içinde. bişey dikkatimi çekti, gaz pedalının sağ tarafındaki kısımdan acaip bir sıcak geliyor. Elimi değdiredim ateş gibi. o sırada hararet 97 civarındaydı. Araç tamamen normel gidişinde ve bir sorunu yok. Ordan ne geçiyorda bu kadar sınıyor? resmen ayağım haşlandı ayakkabının içinde? acaba manifolt falan oraya değiyormu? sizdede ısınıyormu?

valla ben haftasonu yaklasık 1200 km yol gittim bisi hissetmedim

arkadaşlar benim araçta 195/50/15 lastikler var. 8 ay önce aldım arabayı. Bu lastikler yakıtı etkiler mi? Astra f HB nin orjinal lastik ebatı nedir acaba? Birde 17 inç jant takmanın sakıncası var mı?

orj ebat 195/55 R15 tir. 17 inç jant tavsiye etmem yakıtı artar tork düşer konfor azalır vs.. ayrıca ben 15 inç jantla bile zorlanıyorum yollar hep çukur illede büyütmek istiyorsanız 16 inç tavsiye ederim

F ciler, h.sonu biraz fazla yol yaptım şehir içinde. bişey dikkatimi çekti, gaz pedalının sağ tarafındaki kısımdan acaip bir sıcak geliyor. Elimi değdiredim ateş gibi. o sırada hararet 97 civarındaydı. Araç tamamen normel gidişinde ve bir sorunu yok. Ordan ne geçiyorda bu kadar sınıyor? resmen ayağım haşlandı ayakkabının içinde? acaba manifolt falan oraya değiyormu? sizdede ısınıyormu?

Normaldır abi bizdede o kadar olmasada baya ısınıyodu.Hatta arka küllük önünde ufak paspas olan yer bile sıcacık oluyodu torpido altları zaten sıcak oluyo DU :D

yanlız istanbulda royce royce gördüm bebekte ve iptal oldum vay anasını arkadas nası bi hayat bu ya ve içindeki ben yaslardaki bebeleri görünce iyice ayar oldum

Yazmışsın abi görmedim:( Tekirdağdaydım. Keşke daha önceden haberim olsaydı gitmezdim. Bu arada arabanın plakası aga mıydı. Muhtemelen ağaoğlunun arabalarından biridir. Daha ne arabalar var bizim buralarda anlatamam. İnsan arabadan soğuyor :D

ben terlikle kullanıyorum
hararet 95 ten aşagı düşmez ama hissetmedim hiç.

halil akel kardeş merhaba uzun zaman olmuştu seni forumda görmeyeli.

bugün denizden gelirken hafif yağmur atıştırdı.yollar çamur.
ne zormuş araç kullanmak. buranın pis rampalarını pati çeke çeke,kıç ata ata çıktım. heyecanlandım ya. bi de araç solladım rampada. o anda çok pis salladı kıçı.:hıh:
napıyım yavaşladı,kaldı. bende kalmıyım diye solladım::)
ne cesaretse.:cry:
ben alıştım şoförlüğe sanırım.
tam 1 yıl oldu.

opele kıç attırmakta zor iş ama neyse :))

Geri