Astra F Kullanıcıları Buraya

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
benim f de 8v 60 beygir, traktör mü motosiklet mi oluyore şimdi :)

KRAL

Kayıtlı Kullanıcı
06-Ankara
Siteyi ziyaret et
bend ean ıtıbarıyla kusadasındayım ve yol boyunca aracım benı hıc mahcup etmedı 180 lere rahatca cıktım dahda basardım ama karanlıkta rısk alayım demdım canavar :D

buraqh

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
F sane diye boşuna demiyoruz 180 ede çıkar 200 ede içimden hiç satmak gelmiyor ileride bi kenarda hep dursun istiyorum

halilakel

Kayıtlı Kullanıcı
33-Mersin
Siteyi ziyaret et
bugün sabah lastik patladı; zaten lastikleri değiştirmeyi düşünüyordum vesile oldu; iyiki patlamış; lastikleri sökünce bi baktık ikisinin yanağında sorun var; biri eğilmiş falan, üzerinde 195/55/15 tuhaf bir marka lastik vardı; lassa 185/60/15 aldım 590 liracık verdim sabah sabah ama arabada ses falan hiçbişey kalmadı.....

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
bugün sabah lastik patladı; zaten lastikleri değiştirmeyi düşünüyordum vesile oldu; iyiki patlamış; lastikleri sökünce bi baktık ikisinin yanağında sorun var; biri eğilmiş falan, üzerinde 195/55/15 tuhaf bir marka lastik vardı; lassa 185/60/15 aldım 590 liracık verdim sabah sabah ama arabada ses falan hiçbişey kalmadı.....

hayırlı olsun güle güle kullanın. ben de değiştirmeyi düşünüyorum lastikleri ama bi türlü karar veremedim ne alacağıma. genelde köy yolunda kullanıyorum yani en azından yolun 5kmsi stabilize ve her yola çıkışımda bu 5kmyi illaki kullanıyorum, kimisi yumusak hamur o yolda balon yapar dıyor, kimisi sert o yolda çok rahatsız eder dıyor. şu an üstünde resmen taşlaşmış bridgestonelar var ve bu tür bozuk yollarda gerçekten zıplatıyo arabayı (tabii süspansiyonların sertliği de var)
en son petlas kafama yattı ama o da çok yumusak hamurlu değil sanırım. Fikirlerinize açığım, paylaşırsanız sevinirim, teşekkürler...

ESEN_26

Kayıtlı Kullanıcı
26-Eskişehir
Siteyi ziyaret et
Hayırlı olsun güle güle kullanın..