Astra F Kullanıcıları Buraya

60 hakkatten iiymiş:eek: o farda bi sakatlık olmasın
çin malı falan

Son düzenleme:
bugun nıhayet formun hepsını okuyarak tamamladım.bazı arkadaşlar suspansıyon sert falan demişler bulkupta bunamayalım arkadaşlar :) bizde as 250 kamyonet var sureklı bınerım okul zamanıda mınıbus soforluğu yaptım adapazarında magruslara çok bındım bugunde bı arkadaşın ışı olduğu ıçın ıkı tur attım ışım bıtınce bızım astratya bındım sankı altımda araba yıok.arabasını sert bulanlar bıraz buyuk arabalara bınsın kıymetını anlar :) daha koltuğa oturunca bu model fıyatlara gore bence gayet ıyı.

orjinal far bosch ya da valeo marka olur fiyatı da 120 ytl civarıdır 60 ytl olan ise depo markadır ; 3-4 sene rahat problemsiz götürür; bosch ya da valeo ise 10 seneden fazla gider; bence aradaki fiyat farkı nedeniyle gidipte bosch almanın bir alemi yok; depo yansanayi far stop markaları arasında en iyilerinden biridir...

bugun nıhayet formun hepsını okuyarak tamamladım.bazı arkadaşlar suspansıyon sert falan demişler bulkupta bunamayalım arkadaşlar :) bizde as 250 kamyonet var sureklı bınerım okul zamanıda mınıbus soforluğu yaptım adapazarında magruslara çok bındım bugunde bı arkadaşın ışı olduğu ıçın ıkı tur attım ışım bıtınce bızım astratya bındım sankı altımda araba yıok.arabasını sert bulanlar bıraz buyuk arabalara bınsın kıymetını anlar :) daha koltuğa oturunca bu model fıyatlara gore bence gayet ıyı.
bende geçenlerde bizim servisi kullandım(ford transit) benim astranın süspansiyonları daha sert geldi:)

Arkadaşlar kapı ve cam fitillerine döşemecilermi bakıyor..Birde daha önce değiştiren varmı,kaça mal olur tahminen...??

Son düzenleme:
cam fitillerini camcı ya da kaportacı takar; kapı camlarını da öyle; ancak kapı fitillerini döşemeciler halleder; bu arada fitiller bildiğim kadarıyla epey pahallı ama kolay kolay bozulmaz...

Geri