Astra F Kullanıcıları Buraya

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cumartesi bakıma gidicek buji filitreler bide triger deyişicek yağ da almam gerek bakalım ne kadar tutucak :D

meseleci06

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ümit Bey O Resmi Nasıl Kaldırabilirim..

Yiğit, Bakımda Kullanılan Filtre Ve Yağın kalitesine göre 150 TL veya 200 TL.
Triger setide 120 TL, 80-100 TL de işçilik = 350-400 TL tutar :)

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Yağ filtresi: 5 TL
Hava filtresi: 10/15 TL
Polen filtresi: 10/15 TL
Yağ: Markaya göre değişken :)
Buji: 35/40 (GM çift tırnak)
Triger de yine 1.4 , 1.6 gibi motor hacmiyle beraber markaya göre de değişkenlik gösteriyor.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu gün arabama çarptılar.....:( ayna parçalandı kapıda ezik yok ama çizikler pasta cila ile zor çıktı kadının ehliyeti yok kocası kullanmayı öğretirken heycandan vurdu akşam akşam güzel günüm ziyan oldu :mad:

hknnn

Kayıtlı Kullanıcı
55-Samsun
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun. Allah, beterinden korusun.

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, hoşgörmek lazım ama özel ders alabilirlerdi veya ehliyetini alsın önce sonra sokağa çıksın, masraflarınızı ödedilerse ve kapıda iz kalmadıysa iyi.

yigit1994

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Geçmiş olsun, hoşgörmek lazım ama özel ders alabilirlerdi veya ehliyetini alsın önce sonra sokağa çıksın, masraflarınızı ödedilerse ve kapıda iz kalmadıysa iyi.

sağolun bende gayet sakin bi şekilde konuştum hem suçlu hem güçlü neymiş masrafını karşılamazmış bide bağırıyo ama uymadım sonuçta yaında bayan var.... nasıl oldu anlamadım ama kapıda ezik veya derin çizik yok pasta cila ile çıkardım ayna olayıda eski köşeli bi ayna buldum camı az çatlak adam 15 tl aldı sağolsun :D artık parçacıdan bide ayna alıcam :mad:

tasmaniandevil

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sağolun bende gayet sakin bi şekilde konuştum hem suçlu hem güçlü neymiş masrafını karşılamazmış bide bağırıyo ama uymadım sonuçta yaında bayan var.... nasıl oldu anlamadım ama kapıda ezik veya derin çizik yok pasta cila ile çıkardım ayna olayıda eski köşeli bi ayna buldum camı az çatlak adam 15 tl aldı sağolsun :D artık parçacıdan bide ayna alıcam :mad:

Nasıl yani? Hemen polis çağırın, görsünler dünyanın kaç bucak olduğunu. Bu ne yaa, terbiyesiz insanlar.