Astra F Kullanıcıları Buraya

o zaman şu olsun
astraffunclubis8.jpg

yada bunu üstünde ufak oynamalar
veya üstteki yazı ve logoları şuna uygulayalım
gsi72nl4yn9.jpg

Son düzenleme:
opel logosunun üstüne yada alt tarafına sadece " f " harfi yapsak nasıl olur? logo grafik gibi olur?

bence alican ın turucu yaptığı şey süpper ötesi ama neler çıkıcak bakalım..çok tuttum bu turucu yu alican;)

sana katılıyorum mutlu abi 94 model bi astra Fi anlatabilecek en iyi logo:)

Aslında aklımdan Emrenin K 5115 geçiyor ama...

yazı ve logoları şuna uygulayalım
gsi72nl4yn9.jpg

Bence bu çok iyi en azından astra f oldugu anlaşılıyor..Çokta hoş ve sade duruyorr...

Efe kusura bakma ama bana göre turuncu araba astra f e benzemiyor...Belki avatar olabilir ama,bence genel imza olabilecek kadar iyi, ve anlaşılır değil.....

tamamdır abi bana sorun yok..şu siyah olanda güzelmiş.senin önderden alıntı yaptıın resim..bana uyar..

Tamam bunu oylamaya sunalım o zaman...Ona göre imzamız hayırlı ugurlu olsun deriz artık...

Türkiye şartlarında lastik yanaklarını 55 ten aşağı indirmeyin arkadaşlar.yoksa jantların üzerinde gidiyor hissine kapılırsınız:D

İlker benim lastikler 60 yanak ki o bile sert kacıyor ya.. son arabam fairway de 13 cm esneme payı vardı ve 70 yanak lastik...bunlrada 8,5 cm esneme payı ve 55 yanak lastik.. iyi yol tutuyor da .. ben kendi payıma artıkın dellenmiyorum... bu arada önlere gecen gün 2 ad. 195 60 15 kumho kh11 aldım eh fena değil ama ucuz.....

Geri