Astra F Kullanıcıları Buraya

arkadaşlar photoshop programında bi saçmalık oldu ve şu an her resmin üzerine yazı yazılıyor ama imzadaki resime yazılmıyor yani şu an değiştiremiyorum biraz böyle kalsın ben problemi çözünce koyarım resmi

arkadaşlar photoshop programında bi saçmalık oldu ve şu an her resmin üzerine yazı yazılıyor ama imzadaki resime yazılmıyor yani şu an değiştiremiyorum biraz böyle kalsın ben problemi çözünce koyarım resmi
jpeg formatında farklı bi isimle kayfet sonra bi daha aç
belki işe yarar

İmzamız hayırlı uğurlu olsun. Bence de 3 numara en güzeli. Fikir olarak şunu söylesem, sadece ASTRA F CLUB desek nasıl olur? FAN yazmasak daha karizmatik olur gibi düşünüyorum...

bende koydum imzaya resmi....hayırlı olsun....hepimize forumda havamız olacak...

ama oylama bitmedi daha biz koyduk hemen ama oylamayan arkadaşlar oylasınlar derim
belki daha çok beğenilen vardır??

arkadaşlar sadece F kardeşliği, F birliği yadaaa F güçü yazıp fazla uzatmayalım derim ama plakaya sitenin amblemini koyalım diye düşündüm.. bi yerde %100 Türk olarak......

plakaya sitenin amblemi konulunca hoş durmadı denedim kenara koymayı tercih ettim ama plakadaki yazıyı silebilriz isterseniz

Beyler canım çok sıkkın...Yaklaşık 20 dk önce Şanzıman problemi yasadım...Kim bilir şimdi fatura ne cıkacak...moralim alt üst oldu...Araba vitese geçmiyor..Anca stop edince geciyor..

Geri