Astra F Kullanıcıları Buraya

Dragon abi'nin imzasındaki GSI kimin sanıyodun ki Hakan ?! ;) :)

O değilde diğer garajlara bakıyorum millet modifiye derdinde bizim garajda da arabayı bakıma bıraktım bir hafta duracak, motordan garip sesler geliyor, şurası elimde kaldı, tavan sarktı, yana yattı, çamura battı gibi muhabbetler..:D Yazık bize fakirliğin gözü kör olsun... :D :D

:D:D:D:D:D:D:D Yahu Mehmet iyi güldürüdün beniii... Ama bak yinede mutluyuz gülebiliyoruz..Onunla uğraşırken onun derdinden anlayabiliyoruz...Robot gibi bir marşa bas,in kontak kapat...Birazda hissetmek lazım dimi ama.. :)

iyi akşamlar garaj. yarın arabamı 10.000 bakıma götüreceğim. bakalım ne kadar sıkışmış..

tamam abi görüşelim :D zaten para etmiyo gönlünden ne koparsa :)

Dragon abi'nin imzasındaki GSI kimin sanıyodun ki Hakan ?! ;) :)

O değilde diğer garajlara bakıyorum millet modifiye derdinde bizim garajda da arabayı bakıma bıraktım bir hafta duracak, motordan garip sesler geliyor, şurası elimde kaldı, tavan sarktı, yana yattı, çamura battı gibi muhabbetler..:D Yazık bize fakirliğin gözü kör olsun... :D :D
imzalar kapalı bende ondan görmemişim
e bizim de eğlencemiz o modifiye de neymiş antika topluyoz biz :)

iyi akşamlar garaj. yarın arabamı 10.000 bakıma götüreceğim. bakalım ne kadar sıkışmış..
10000 mi? :eek: :eek:

http://www.sahibinden.com/junyan_astra_f_stop_kampayalii-48WQQaXQQ11259196WQQpXQQdisplayitem?

gece yanarkenki halinde resmi olan varmı elinde bu aralar kaşınıorum yine cumarteside kadranım geliyo:D
pek tavsiye etmem ledli olmadığı için basit bir şey ayrıca bu resimde ışık altında çok parlak yoksa araç üstünde uygulanmış resimlerde o kadar parlak durmuyor farın yarısı bomboş çok daha güzel yapabilirlerdi
ayrıca sahibindende 150 ye satan bir yer vardı galiba

Geri