Astra F Kullanıcıları Buraya

valla fena deil:D

benimkinin fotoluk bi yanı kalmadı elle çizsem daha biçimli olur :D

kapıda ezik
döşeme sarkık
sinyal yapıştırma izleri vs.vs.vs.

Bayadır uramıyorum nasılsınız ? :)
mart nisan gibi yeni bir F-saneyle aranıza katılabılırım..:D:D

ya ben ne zamandır bizim sıpanın fotolarını çekmiyorum geçen hayırlı bir iş için yıkatmıştım fotoğrafçının önünde yağmur altında bi fotoğraf çektim hiç hoş gelmedi gözüme :D Cila filanda atmıyorum iyice boşladım ben gıcık olmaya başladım bu astraya :D Sağı solu çizik zaten gözüme batıyor bide benzini içmeye başladığından beri aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. Hoş geçen haftaki tekirdağ yolcuğuluğunda biraz sıkıştırdım hala pek birşey kaybetmemiş performansından ama olsun :D ilişkimiz çok monotonlaştı :D :D :D
spma0475.jpg

ya ben ne zamandır bizim sıpanın fotolarını çekmiyorum geçen hayırlı bir iş için yıkatmıştım fotoğrafçının önünde yağmur altında bi fotoğraf çektim hiç hoş gelmedi gözüme :D Cila filanda atmıyorum iyice boşladım ben gıcık olmaya başladım bu astraya :D Sağı solu çizik zaten gözüme batıyor bide benzini içmeye başladığından beri aramızda soğuk rüzgarlar esiyor. Hoş geçen haftaki tekirdağ yolcuğuluğunda biraz sıkıştırdım hala pek birşey kaybetmemiş performansından ama olsun :D ilişkimiz çok monotonlaştı :D :D :D
spma0475.jpg

sen bi jant taktır ilişkiniz yeniden canlanır :D

yok be Önder masraf yapmak istemiyorum :D olurda yaz okuluna kalmazsam yaz sonu bi araba alma ihtimalim var bakalım olursa ona yaparım birşeyler. 106Gti B Gsi filan olabilir belki :D

Geri