Astra F Kullanıcıları Buraya

Ben bazen niyetleniyorum satıyımda gitsin diye başka arabalara binince degerını daha iyi anlıyorum şimdi satayım desen angel xenon pioneer cd calar 10bın km olmus bridgestone lastikler daha mayısta değişen 4 amortisör görmezden gelinecek o yüsden en iyisi lpg li olup ileride maddi gücüm olursa bunu satmadan yeni birşey almak.

Ben bazen niyetleniyorum satıyımda gitsin diye başka arabalara binince degerını daha iyi anlıyorum şimdi satayım desen angel xenon pioneer cd calar 10bın km olmus bridgestone lastikler daha mayısta değişen 4 amortisör görmezden gelinecek o yüsden en iyisi lpg li olup ileride maddi gücüm olursa bunu satmadan yeni birşey almak.
aynen öyle abi :D ben bu paralara alıncak en iyi araba diye düşünüyorum.hiçbir yeni araç bana bunlar kadar rahat gelmıyo valla :)

veriyim benimkini iste:D

97 98 f-sane derim :D

şu an araba işi biraz ertelenecek gibi; yozgata çalışmaya gidiyorum, oradaki iş durumu araba olayını belirleyecek; nete çok sık girebilirmiyim bilemiyorum, bir müddet astra f club dan uzak kalabilirim ama her fırsatta uğrayacağım...

Geri