Astra F Kullanıcıları Buraya

ali bey hoşgeldiniz aramıza

gsi panjuru bulunsa da gsi tamponu olmadan olmaz ;)
en güzeli satıp gsi almak olur

ben de 30 umdan sonra azıp yapıcam bişeyler de işte duygular öne geçiyor :D
tamamen duygusal oluyor yani asıl konu

şimdilik plan şu,
boyadaki ufak tefek çizikler patlaklar yaza girerken elden geçecek, iç döşemedeki sarkan eskiyen yerler güzelce ekonomik olarak yenilenecek. duygusal konular iyi giderse 1-2 ekstra harcama daha yapıp (video oynatıcı falan gibi) arabayı genç kızdan hallice yapıp bikaç uzun yıl daha binilecek ;)
kapalı garaja da koymaya başladım artık boyayı gönül rahatlığıyla tamir ettirebilirim.

Merhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldım ve nacizane fikrimi söylemek istiyorum
bana göre gsi panjuru çok daha karizma katıyor ama onuda bulmak mesele. saygılar.

Hoşgeldiniz aramıza..Tamamen atııyorum panjur konusuna...İlk fırsatta değiştirmek istiyorum bende..94 Gsi panjuru bulmmak sıkıntı olucak ama olsun...

ben de 30 umdan sonra azıp yapıcam bişeyler de işte duygular öne geçiyor :D
tamamen duygusal oluyor yani asıl konu

şimdilik plan şu,
boyadaki ufak tefek çizikler patlaklar yaza girerken elden geçecek, iç döşemedeki sarkan eskiyen yerler güzelce ekonomik olarak yenilenecek. duygusal konular iyi giderse 1-2 ekstra harcama daha yapıp (video oynatıcı falan gibi) arabayı genç kızdan hallice yapıp bikaç uzun yıl daha binilecek ;)
kapalı garaja da koymaya başladım artık boyayı gönül rahatlığıyla tamir ettirebilirim.

Valla Hakan benim gibi 30 unun aşmış :) bir arkadaşa nasıl gaz verdiysem şimdi Gsi arıyor almak için..98 model Gsi alırsa ön panjurunu 94 modelinkinden yaptırıcak,mutemelen beraber yaptırıcaz..Tabi mercekli angel farlarla beraber... :) Bu arada benim araba sokakta duruyor..Kapalı garaj ayarlamana sevindimm...

Bizimde tamponlar ve kapı çıtaları iptal edilip boyanacak yazın inşallah. Kapalı garaj var ama neye yararki biyere bıraksanız sürtüp kaçıyolar.. :( Sattığımız adamdayken ön sol çamurluktan sürtmüşler,panjur hafiften kaymış,sol sinyal sağlam ama sinyali tutan ayak kırılmış hafiften çıkık duruyo..Yazın yine en kötü 500 gidicek,Bakım,kaporta ve jant lastık 2 lira gider heralde :D

Hoşgeldiniz aramıza..Tamamen atııyorum panjur konusuna...İlk fırsatta değiştirmek istiyorum bende..94 Gsi panjuru bulmmak sıkıntı olucak ama olsun...

Valla Hakan benim gibi 30 unun aşmış :) bir arkadaşa nasıl gaz verdiysem şimdi Gsi arıyor almak için..98 model Gsi alırsa ön panjurunu 94 modelinkinden yaptırıcak,mutemelen beraber yaptırıcaz..Tabi mercekli angel farlarla beraber... :) Bu arada benim araba sokakta duruyor..Kapalı garaj ayarlamana sevindimm...

bende o gaza bi gelip bi gidiyorum ara ara

benzin derdi olmasa :rolleyes:

valla 94 gsi klasik falan ama ben bizim pancur şeklini daha çok beğeniyorum, 94ün ki arabaya çok mahsun bi ifade veriyo gibi...

30undan sonra azanı sedan araba paklar diyorum :D bizden geçti tek kapıdır modifiyedir falan.
orj. olsun temiz olsun ;)

açıkçası bende 94 panjurlarını pek beğenmiyorum
bizim astra f çilerin hepsine bi steinmetz panjur lazım yok mu bi hayırsever :D

yapcam yapcam sabır:D

Selam F çiler. 3 günlük bi eskişehir-bursa gezintisinden sonra tekrar evime döndüm. Özlemişim evimi Fsanemi :D Kaput amortisörü almayı düşünüyorum Kaput çubuğunu yatırınca tutan plastik kırılmış gözüme batıyordu. Amortisörü bulmuşken alayım diyorum hep özenirdim amortisörlü kaputlara :D

İstanbul'da öyle dar yerlerde arac kullananlara yada sokaklara parkeden arkadaslara

Allah sabır versin bizim burada apartmanların geniş park alanları var çok şükür öyle

sürtme vurma olmaz kapılar kumandalı yabancı araçta giremez kapalı garaja hep

özenmişimdir malum kayseri kış şartları ağır olan bir yer karşıda alışveriş merkezi var

imkanım olsa oraninkine koyarım yazın güneş ışığından dolayı sabah bırakıp akşam ordan

almayı düşünüyorum, araban oldumu masraf oluyor bu ay 600 bakım 100 mtv 150 de

benzin 850 ytl gülü seven dikenine katlanır artık umarım şu panjur işide kısa sürede

çözümlenir.

Geri