Astra F Kullanıcıları Buraya

selam efsaneciler...

15 HP artis isteyen yok mu (1.4 , .1.6 )...dbilas egzantrikler...

big_176561870rl.jpg

http://www.opelim.net/forums/showthread.php?t=53754

Burak, hemsehrim (bende es esli yim) yapalim sana millet efsane gorsun...;)

Saol Sarper dediğin gibi harika parça ama gel görki bu zamlardan sonra +15 yerine artık %15 tasarruf diyorum :(

:D:D bizi bu hale getirenler utansın

aslında yaza doğru olsa belki düşünürdüm ama malesef şuan müsait değil durumlar

Doğru söze nedenilebilirki :( Harbiden bizi bu hale getirenler utansın :( Şuan aklımda güzel bi anfi ile subwoofer alıp 50yle trafik turu yapmak var planda :( Bu son zam artık belimi büktü gerçekten :cry:

Bugün ilk kazamıda yapmış bulunuyorum :D Biraz önce dar bir sokak arasında yan yoldan gelip önüme geçen accent çukuru görünce frene asıldı. Doblonunda lastikler sağolsun yağmuru görünce buz bateni moduna geçtiğinden. Kaydım kaydım gittim 4 yada 5 km hızla accentin sağ arka köşesine dokundum. Birşey yoktur heralde diye indim bir baktım hyundai nin tamponu meğer daha önceden macunluymuş macunlarda boyayla birlikte vurduğum yerden dökülmüş. Dobloya baktım çizik bile yok. Rapor tuttuk trafik sigortası ödeyecek artık.

Şimdi merak ettiğim birşey var burada hızla geldiği için yavaşlayıp yol verdiğim ve önüme geçer geçmez frene asılan accent mi suçlu? Yolun ortasındaki hendeği umursamayan belediye mi suçlu? Yoksa suçu başkasında arama oğlum işte geçirmişsin adama arkadan mı diyorsunuz ? :D :D :D ( Tabi uyarılarıma rağmen lastikleri değiştirmeyen babamda da biraz suç var mı yoksa :D )

geçmiş olsun alican
hepsi tecrübedir, cana geleceğine mala gelsin

herkes bi parça suçlu sanki

Geri