Astra F Kullanıcıları Buraya

haso6718

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali ihsan kardeşim 55-15 al paran yeterse yoksa mecbur 60-15
ama sen aldığından beri masraftan kaçmadın
bence 55-15 al havası da olsun.
ben yokohama kullanıyorum memnunum

VuRGuN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
şarj dinamosunda sorun olunca akü lambası da yanmaz mı?

yakıt olabilir, sensör vs. olabilir, ışık yanık vaziyette servise gitmek lazım söndükten sonra okuyamıyolar

ışık sürekli yanmıyoki sadece düz yolda 5. vitesle giderken yanıyor sonra sönüyor 30-40 saiye falan yanıyor

iceboy

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Mutlu abi son paylaştığın facebook German style videosunda çalan müzik nedir?

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ali ihsan kardeşim 55-15 al paran yeterse yoksa mecbur 60-15
ama sen aldığından beri masraftan kaçmadın
bence 55-15 al havası da olsun.
ben yokohama kullanıyorum memnunum

55-15 çok araştırdım da fiyatları inan alınabilecek gibi bişey değil :). Eveli gün Bridgestone Turanza ER300H - 195/60/15 aldım + jantları düzelttirdim siboplar beleşe geldi 690tl'ye mâl oldu. tabi memnunmuyum değilmiyim daha belli olmaz bu hafta sonu uzun yola çıkıcam o zaman belli olacak işte :). Şuan ki görüşüm yaptığım masraflardan sonra araba yolda gitmiyo resmen kayıyo :D

Dün akşam gezelim dedik arabayı birden dumanlar basmaya başladı bir de arkasından yoğunnnn bi koku falan çektim sağa açtım kaputu tabi önceki arabamdan temkinliyim bu defa elimde yangın söndürücü(önceki arabam kalorifer sıkışmasından dolayı kaputu açtığım gibi birden harlayıp alev almıştı) motorun üstünde sarı renkli yağ kapağı açılmış her taraf yağ olmuş ama dumanlar çıkıyo büyük ihtimal yağ kızgın demir parçalarına döküldü duman ve kokuda ondan dolayı oldu. Sabah ilk işim sanayinin yolunu tutmak oldu motoru yıkattım ustaya gösterdim en sıfırından bi kapak aldım şuan da miss :).

KRAL var işte bazı şe...sizler sağlık olsun diyelim allah büyük kaza belalardan saklasın inş..

ALYhsan

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arabayı az önce iç-dış yıkamaya bıraktım. günün gideri;

10tl yağ kapağı
5tl çırağa bahşiş
10tl yıkamacı :)

önümüzdeki hafta pasta + cila + boya koruma yaptırıcam anlaştım fiyatıda 120tl

Al Paciona

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
O zaman toyo alırsan paylaşımlarını bekliyoruz.lastik alacaklara fikir olur
Toyo çok güzel lastik ama maalesef bu işer ülkemizde yanlış adamların tekelinde olduğundan ucuz ve dandik ürünleri getirip satıyorlar. Toyo nun en yakın üretim tarihlisi 2008 yani zaten 1,5 yıldır rafdaki lastiği satıyorlar. açıklama olarakta saklama koşullarının çok iyi olduğunu savunuyolar. Japonyadan gelmesi 6 ay sürüyomuş. yeni üretilmiş gibi alıp takabilirsin falan deselerde içime sinmedi.

Sanırım Kumho KU31 alıp takacam. 100 TL peşine yuvarlak meşin dediler:D 2 sene sonra gerekirse bir 400 daha vericez.