Astra F Kullanıcıları Buraya

Bende ingilizce öğretmenliğinden mezun oldum ama öğretmenlik düşünmüyorum, arabaya temiz bakıyorum elimden geldiği kadar, auto king kayseride sanayide yeni yapılan kayseri kadir has sehir stadyumun tam karsısından sanayiye gir orada sor söylerler hemen, sadece kaporta değil her türlü çizik ezik araç koruma ve boya sistemlerine bakıyorlar kasko orayla anlaşmalı ve tamponda çizik ufak bişey olduğu için oraya götürdüm.
Burak abi işte banada öle yar lazım çünkü ön kaputta taş izleri var sonra ince yani kıl denilecek kadar ince çizikler belli diil ama olsun :) titizlik başa bela:D sonra bide film düşünüyorum ama işte malum trafikten korkumdan yaptırmaktan her defasına cayıyom:D acaba hangi kalınlıkta olursa trafik sorun çıkarmazki:sorry: ona göre yaptırcam sonuçta burak abi bizim araçlarda film aracın şimali baya bi değiştiriyo:D

bizim anahtarlarda immobilizer yokmuş olurmus.adam oyle dedi.gayet iyimiş bu zamazingo..en azından 2 yedek anahtar daha olcak.hemde sustalı.bakarsın lazım olur ıyı gun var kötü gün var.ben baska bır markaya gıdıp baktım.fena diil.eder o para.20ye takıyorlarmıs
Walla abi bende sustalı anahtarlık yaptırcaktık ordaki usta baktı şöle senin araçta immobilizer var dedi Ayrıca anahtarı sadece makinadan geçirip alarma göre ayarlıcakmış :good: ama ne kadar dediğini unuttum şimdi akşam babamla konuşayım yazarım ama sadece anahtarlık değişcek normalde bizimki anahtardan ayrı:o bide onun ağırlığı oluyo :D hiç diilse anahtarlığın üzerinde olura tek anahtar olur güzel olur:D

Dün arabayı auto king'e bıraktm kıbrıstayken ön tamponu hafif dokundurmuştum ön panjuru söktüler tamponun içinde sac demir varmış o eğilmiş eğilincede klima motorunun borusunu fan a ittirmiş 2 gün kalacak daha arabanın ilk hasarı göz nazar oldu herhalde adamlar kasko bozulabilir dedi ben zaten o kaskoyu neden yaptırdım ki bozulursa bozulsun dedik artık cuma günü alacam kısmetse arabayı.
geçmiş olsun

ya arkadaşlar,98 model arabaya hangi firmalar kasko yapar,,bizim opel 98 model ve her firma kasko yapmıyo,,burda güneş sigorta war oraya sorduk 5 yaşın üstüne kasko yapmıyolarmış:( Allah korusun herhangi bi durumda opelin parçasıda pahalı,,bide bu zorunlu trafik sigortası ne işe yarıo,bişi olduğunda maddi hasarı karşılarmı,,amma da çok bilmediğim şey war demii:))
genel sigortadan yaptırıyodum geçen yıla kadar
araç 96
düğün falan derken yeniletemedim kaldı, yenileticem yakında ;)

arkadaşlar ya bizim araba şehir içi 9 litrenin üzerinde yakıyo,,hava filtresi yada bujilere baktırcas ama servistemi, sanayidemi baktıralım sizce,,servis pahalıdır die sanayi dio bizim peder,, siz olsanız servise mi götürür dünüz arkadaşlar,,bujiler değişebilir,. bide spor hava filtreleri yakıt sarfiyatını düşürür müü ? teşekkürlerr,,

hadi geçmş olsn, kaskonun yararları:) kazasız belasız günlerde kullanırsın inşallah,,

Tşk ederim aldım arabayı bugun auto king iyi iş çıkartmış 250 ytl tutmuş kasko ödeyecek.
Geçmiş olsun Burak abi ii düşünmüşsünya boşver onca para veriyon hersene bide para çıkmaması için öle diyolarya daha bi kaskoyla yaptırasım geliyo:) peki baya indirim varmıydı işin bide öbür tarafı var ama fazla bi indirim yoksa pekte önemi yok sonuçta 250 ytl az para diil;)

Geri