astra f mi vectra (a veya b) mı?

necoti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
selamlar arkadaşlar. elimizdeki aracı satıp yeni bir araç almayı planlıyoruz. aklımızda 94-98 arası astra f veya 92-97 arası vectra var. ancak kararsızım. piyasa fiyatları aşağı yukarı aynı. (1000-2000 ytl lik oynamalar var) sizce hangisini seçmeliyim önerilerinizi bekliyorum.

LAZRAİL61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bir f kasa sahibi olarak vectra b diyorum tabiki çünkü üst sınıf araç vectra b.yalnız alırsan 1.6 alma 2.0 al.ama ben arabama aşığım o da ayrı tabi:)

necoti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Ben de bir f kasa sahibi olarak vectra b diyorum tabiki çünkü üst sınıf araç vectra b.yalnız alırsan 1.6 alma 2.0 al.ama ben arabama aşığım o da ayrı tabi:)
bence de vectra olursa 2.0 olmalı. ancak 2.0 motorların vergileri canımı sıkıyor.... 2006 yılında 99 vectra gls vardı bizde (üstelik araç 43000kmde idi) sırf vergi yüzünden sattık aracı. yıllık pulu 657 ytl idi...

önder61

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
2.0 alacaksan vectra b
1.6 alacaksan kesinlikle astra f
vectra a bunlara göre daha eski bütçe varsa yeterince ona hiç bulaşma yada onların gt sini alacaksan o başka

Kasırga&Burak

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bence de vectra olursa 2.0 olmalı. ancak 2.0 motorların vergileri canımı sıkıyor.... 2006 yılında 99 vectra gls vardı bizde (üstelik araç 43000kmde idi) sırf vergi yüzünden sattık aracı. yıllık pulu 657 ytl idi...
Necati benimde aklımdan geçti aynı paraya daha konforlu ve daha güçlü bi motor lakin dediğin gibi vergisi pulu çok fazla:( sonra yakıt bakımından LPGli düşünmüyorsan bide yakıt eklenecek :( bi hesap yaptım astra oan ögre 10 kat daha iyi geldi sonuçta lüks konfor sunabiliyo ama işte karşılığındada vergisi algısı çok fazla yinede tabi eğer bunlar sıkıntı olmaz diyorsan Vectra:)

necoti

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Necati benimde aklımdan geçti aynı paraya daha konforlu ve daha güçlü bi motor lakin dediğin gibi vergisi pulu çok fazla:( sonra yakıt bakımındaGli n LPdüşünmüyorsan bide yakıt eklenecek :( bi hesap yaptım astra oan ögre 10 kat daha iyi geldi sonuçta lüks konfor sunabiliyo ama işte karşılığındada vergisi algısı çok fazla yinede tabi eğer bunlar sıkıntı olmaz diyorsan Vectra:)
walla benim prensibim lpg forever... astraların gls modelleri (almışken tam alalım :)) ise fiyatlar biraz uçuk geldi. izmirde 13000-15000 arası değişiyor... astranın 1.6 motor ve donanımına vereceğim paranın daha azına rahatlıkla 96-97 vectra cd alabiliyorum...

MadeN

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Vectra b 96-97 vectra cd başkasını düşünme uçak gibi derler ya!! öyle araç ama temizini bul!.. :)