Astra F-sane iler lütfen okusun *****ÖNEMLİ****

teşekkür derim. Allah kimsenin başına vermesin. tez zamanda yaklarına dolanır inşallah...

kapının onunde 7,50 duruo onu bırakıp benımkıyle urasmaz heralde yau:D

barış abi çok üzüldüm okuyunca..çok çok geçmiş olsun abi ne diyelim:(Allahtan bizde garaj varda biraz aklım rahat..

barış abi çok üzüldüm okuyunca..çok çok geçmiş olsun abi ne diyelim:(Allahtan bizde garaj varda biraz aklım rahat..
Berkay garajın kapısı sağlam mı? Malum genelde garajda gerekli araç gereç de bulunur :kop:

Alarm bahçe kapısı arabayı gören 2 kamera gayet aydınlık bi ortam ve kasko. Gelen hırsıza hoşgeldin derim artık :D okadar cesaret edemezler sanırım :D

adamlar ankara ingiliz konsolosluğuna girmiş beee sizin garajamı giremicek cesaretleri olmayacak.. :D

adamlar ankara ingiliz konsolosluğuna girmiş beee sizin garajamı giremicek cesaretleri olmayacak.. :D

12binliralık araba için gelsin girsin arkasında 2,0t quartro A4 yan tarafta passat cc filan bahçenin arkasına gitse daha neler neler var :D artık okadar araba içinde benim astramın cazibesine kapılıp gelir götürürse onun bileceği iş kasko var zaten sigorta şirketinin kapısını çalıcaz :D Allah korusun tabi kimsenin başına vermesin.

Çok büyük geçmiş olsun.

12binliralık araba için gelsin girsin arkasında 2,0t quartro A4 yan tarafta passat cc filan bahçenin arkasına gitse daha neler neler var :D artık okadar araba içinde benim astramın cazibesine kapılıp gelir götürürse onun bileceği iş kasko var zaten sigorta şirketinin kapısını çalıcaz :D Allah korusun tabi kimsenin başına vermesin.
Arabanı o kadar küçük görme, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır :). Ankara'da bir arabanın camında görmüştüm;

"Sana göre harabe , bana göre BMW" :kop:

Geri