astra g aracıma maximum 350 tl ye teyp önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan astraG_cd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

astraG_cd

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
merhabalar..aracımdaki car 400 teybimin yerine mp3 çalan bir teyp almayı düsünüyorum..300 350 tl ye hangi ürünü tavsiye edersiniz..şimdilik araçtaki orjinal hoparlörlerle kullanmayı planlıyorum..ses kalitesi artar diye düşünüyorum cokmu beklenti içindeyim sizce..amfi sub tesisat işine daha sonra girmeyi planlıyorum..

pioneer deh....00 serisi teyplerden al ara aparat da alırsın kumanda fonksiyonu kaybolmaz. sd usb girişli bir pioneer güzel olur.

yani .....50 ile biten çakma pioneer var ya ondan almayın ......00 ile biten garantili pioneer alın o noktalı yerlerde pek çok model olduğundan öyle yazdım

anladım teşekkür ederim..4000 serisini almayı düsünüyorum..tavsiye edilirmi

bende pioneer 6950 wardı memnundum arkadaşıma 250 tl ye sattım... Aynı teybin siyah kasa usblisi war onu tavsiye ederim ;) ;)

bende pioneer 5050 var alalı 1 ay olmadı. toplam 400 TL ye mal ettim çerçeve+montaj dahil.. hoperlörler orjinal ve ses %60 değişti diyebilirim.. yalnız direksiyon kumandaları sorunu var 50'li modeller için, çok önemli değil diyorsan ki ben öyle dedim alınabilecek en güzel teyp:)

cevaplarınız için teşekkürler..sonu 50 ile biten modellerde teyp arkasında bir giriş eksikmiş sanırım bu önemli birşeymidir

Geri