astra g aracıma maximum 350 tl ye teyp önerisi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan astraG_cd
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
bir de 4000 serisi ileride sub vs.. takviyeleri için yetersizmidir

şimdi yanlış yönlendirmeler bilmeden cevaplar gelmiş çakma pıoneer diye birşey yok bunu daha öncede açıklamışdım sonu 50 ile bitenler spottur kaçak gelir okadar garantisi yokdur sonu 00 ile bitenler ile zaten tek farkları rds olmayışdır ( rds = radyo adlarını gösterme ) fonksiyonudur onun için çakma tabiri tamamen yanlış bir kelimedir çünki ses kaliteleri içindeki malsemeler birebir aynıdır.
önerilerim bütceniz varsa distrübütörün getirdiği garantili ürünlerden alıp kullnmanız olacakdır 7000 6000 li seriler gayet iyi
eğer bütceniz pek yoksa 6050 7950 gibi usb li modeller işinizi gayet temiz görecektir iyi forumlar

Kaçak oldukları için çakma dedim zaten. Ben kendi hesabıma 6900 varken 6950'yi kimsye tavsiye etmem

Son düzenleme:
şimdi yanlış yönlendirmeler bilmeden cevaplar gelmiş çakma pıoneer diye birşey yok bunu daha öncede açıklamışdım sonu 50 ile bitenler spottur kaçak gelir okadar garantisi yokdur sonu 00 ile bitenler ile zaten tek farkları rds olmayışdır ( rds = radyo adlarını gösterme ) fonksiyonudur onun için çakma tabiri tamamen yanlış bir kelimedir çünki ses kaliteleri içindeki malsemeler birebir aynıdır.
önerilerim bütceniz varsa distrübütörün getirdiği garantili ürünlerden alıp kullnmanız olacakdır 7000 6000 li seriler gayet iyi
eğer bütceniz pek yoksa 6050 7950 gibi usb li modeller işinizi gayet temiz görecektir iyi forumlar
Tek Eksiği O Değil...;) Arkasındakı W/R Jackı Yok Bir Kere...Hemde Yurt Dısında Pioneer Onlara Garantı Veriyormu Bir Arastırın Bence....

Tek Eksiği O Değil... Arkasındakı W/R Jackı Yok Bir Kere...Hemde Yurt Dısında Pioneer Onlara Garantı Veriyormu Bir Arastırın Bence....

bu jack ne işe yarar eksikligi mühim mi..
bir de internet fiyatları uçuk gibi..tavsiye edebileceginiz bir yer varmı alabilecegim..bu arada ben ağrıdayım su an malum burda pek kolay bulamıyorum

Son düzenleme:
Arabanız Astra Cd ise direksiyonu fonksiyoneldir. Yani teybe kumanda eden tuşlar vardır üzerinde. bu wr girişinden takılan bir aparatla pioneer teypler direksiyondan kumanda edilebiliyor. bu özelliği kaybetmemiş olursunuz. eğer 50 serisi pioneer alırsanız direksiyonunuzdaki tuşlar çalışmaz

6000 7000 serili yurtici garantili teybi bu fiyata bulamam sanırım su durumda..dedigim paraya bir model söylerseniz bir yakınıma istanbuldan aldırcam..fiyat olarak en uygun yer neresidir bilginiz var mı..haftaiçi kesin alacağım

Geri