Astra G Cabrio dijital klima

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan can.99
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

can.99

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar merhaba sizden yardım istiyorum bilen arkadaşlar varsa astra g aracıma dijital klima taktırıcam bunda bana gerekli olan malzemeleri sölerseler yakında almanyaya gidicem ordan bu parçaları temin edebilirim :(

biraz zor maliyeti çok yüksek olur!

04vn4.jpg

05ng8.jpg

07se7.jpg

09sp1.jpg

18jf8.jpg

23ct2.jpg

26pt6.jpg

01bd1.jpg

08ie7.jpg

wol_error.gif
İmaj otomatik

Son düzenleme:
bence değer arkadaşım bakalım yapmaya çalışıcam butun orjinal parçalarını doldurmaya çalışıcam aracıma zaten satmayı duşunmuyorum gittiği yere kadar gitsin bunlar için peki neler gerekli acaba çok dağıyorlar arabayı ama sonunda güzel bir görüntü oluyor dediğim gibi parçalar pahalı montaj ucuzdur ama gerekli parçalar olsa

bir çok otomatik klima sahibi arkadasim var. yillardir binerim arabalarına ama 1 kerede otomatik klimay "otomatik" kullandıklarını gormedim. hep manuelde. yani ayni bizim gibi. kimsenin dereceye gore otomatik yapilandirdigini gormedim. o yüzden o kadar paraya degmez diye düşünüyorum. tabi bu benim fikrim. siz hakkını vereceksinizdir o ayrı..

inş ucuz yollu olur. kolay gelsin

bende amacım sık kullandığımdan değil benim aracım astra cabrio linea rossa serisi sadece eksiklerini tamamlamak istiyorum okadar bende orjinal üzerine bir sakatlık var:D:D amacım bu daha 3 ay önce aldım daha öncede g kasa 4 kapısı vardı onu satıp bunu aldım ilkbaşta en pahalıdan başlamak istiyorum

bu iş biraz yorucu olur senin için ama yapabilirsen süper olur

allah yardımcımız olsun sizinde desteğiniz ve bilginiz ile bişeyler yapıcaz artık

eğer yaparsan bizimle paylaş göksel merak ettim bende olurmu acaba:)kolay gelsin sana

ben yaptırıcam dun ittim opele gözümü korkuttular bir ton masraf çıkardılar gerek yok dediler falan ama bende korkmadım değil bakalım artık internette yapmışlar yabancılar onlar yaparda biz neden yapamayız bende yapıcam şimdi ne tür parçalar lazım onları araştırıyorum sizinde bu konuda bilginiz varsa benle paylaşmanızı isterim

Geri