astra g cd yerine

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan astra38
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
araba senin için bir noktadan başka bir noktaya gitmek için bir araç olmaktan öte bir şeyler ifade ediyorsa tecrübe ile sabittir, almana alıştıktan sonra kesinlikle alman arabasından başkasına binemezsin hele japon ve fransız arabalarına.
vectra, astra, toyota, honda, leon ve corsa hepsine sahip oldum. problem çıkarmasın da gerisi ne olursa olsun demedikten sonra kesinlikle japon arabasının yanından bile geçmem.

golf 5 fsı diyorum ben... deneme sansınız varsa etrafınızda çok zevkli bir araç... motorun sesi yeter zaten astra g deki gaza yüklendiğinizdeki hava filtresi sesinin 2 katı bir ses çıkıyor.. normal kullanımda da kendini unutturuyo araç mükemmel keyifli bir araç..

Listenizde ilk eleyeceğim araçlar Megane ve Astra H. diğerleri bütçe ve keyif işi seçim sizin:)

listedekileri tekrar deneme ve inceleme fırsatı buldum donanım olarak en zayıfıda olsa vtec2 2005 es aldım çok hoş ve atak bi araç ama astramıda anmıyor değilim emektarı

bende bu aralar astra g aracımı satıp 30-35 arası dizel birşeyler bakacaktım,,bugün ani bir kararla astramı yıl sonuna kadar kullanıp,,dizel jetta sıfır araba almaya karar verdim,,şimdi jetta ile ilgili herşeyi okumaya çalışıyorum

temiz bi vectra b cdx al gercekten arabaya bindiğini hisset. tamam astra olsun golf olsun vectra ya gore daha yeni arabalardır ancak vectra b cdx in eline su dökemezler. vectra c ler dahil:)

25e alacağınız golf mkV'ten uzak durun ya da 1,6 8v golf+lpg düşünürüm derseniz anca o zaman alın diyebilirim ama bana kalırsa tsi ya da tdi haricinde astra h çok daha iyi bir araba.o kasa civicleri de işin içine katarak.amaç yumuşaklık sorunsuzluk ve performans içinse civic ama bence geriye kalan herşeyde astra bir boy daha önde...

civic daha sorunsuz diye biliyorum. ama donanımına göre çok pahalı. astra h civicden de golften de daha şık bir araba.

Geri