► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan MOKIA
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Arkadaşlar bir kaç sorum olacak;
Öncelikle c.c. kolunu taktım, debriyaj müşürünü aldım. X120 soketi yok aracımda. Sadece motor beyninden debriyaja tesisatım eksikmiş.
Kabloyu debriyaja gelecek şekilde hazırladım, bundan sonrası için yapılması gerekenleri bilmiyorum. Resimli izah edebilecek varsa çok makbule geçer, benim gibi bilmeyenler için çok faydalı olacağı kanaatindeyim.
1. Motor beyni nasıl sökülüyor sökmeye gerek var mı soket sökülecekse hangisi sökülecek alttaki mi üstteki mi?
2. Hangi uçlardan çekilecek?
3. Uçlardan nasıl çekilicek lehimlicek miyiz yoksa geçmeli bi soket gibi mi olacak?
4. Motordan gelen hangi uç, debriyaj müşüründeki hangi uca gelicek.
Saygılarımla...

Arkadaşlarım abilerim bende cruıse control işine merak saldım x120 soketi açtım baktım pinler var debriyaj müşrünün kahverengi soketide hazır ancak direksiyondaki 4 lü soket eksik bu soketi nerden almam gerek önceki konuları okudum bu soketin nerden nasıl alınacağını anlayamadım.Yardımcı olursanız benimde cruıse controlum olacak inşallah.

Abi emin olmak için iki kere baktım.soket yok.çıkmacılardan oranın soketini bulurum sorun olmaz.ama nereden çekecem o tesisatı onun hakkında görselli bi anlatım yapabilirmisin?

Arkadaşlar bir kaç sorum olacak;
Öncelikle c.c. kolunu taktım, debriyaj müşürünü aldım. X120 soketi yok aracımda. Sadece motor beyninden debriyaja tesisatım eksikmiş.
Kabloyu debriyaja gelecek şekilde hazırladım, bundan sonrası için yapılması gerekenleri bilmiyorum. Resimli izah edebilecek varsa çok makbule geçer, benim gibi bilmeyenler için çok faydalı olacağı kanaatindeyim.
1. Motor beyni nasıl sökülüyor sökmeye gerek var mı soket sökülecekse hangisi sökülecek alttaki mi üstteki mi?
2. Hangi uçlardan çekilecek?
3. Uçlardan nasıl çekilicek lehimlicek miyiz yoksa geçmeli bi soket gibi mi olacak?
4. Motordan gelen hangi uç, debriyaj müşüründeki hangi uca gelicek.
Saygılarımla...

YANIT VERECEK YOK MU KAÇ ZAMANDIR BEKLİYORUM
:sorry:

Geri