► ASTRA G CRUİSE CONTROL Montaj (Resimli Anlatım)

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
slm tekrar hepinize .bir sorum olucak z14xep debriyaj switch soketi aracın neresinde bilen var mı?şimdiden cevaplar için teşekkürler

ahmet05

Kayıtlı Kullanıcı
10-Balıkesir
Siteyi ziyaret et
ha b u arada bilgi eksik oldu.araç 1.4 astra h baz model

fırat ısık

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bende hız sabitleyıcı yapmak ıstıyrum aracım astra g elegance 2001 model gereken mahzemer neler bıde izmirde yapdıraca bıleceğım yer varmı malıyetı ne olur

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Değerli arkadaşlar.paylaşımlarınız için teşekkürler. Gerçekten mükemmel. Ben de herkes gibi sorayım bari. Benim araç 2004 model astra g elegence twinport. motoru Z16XEP yani. Opel odak'ı aradım. arabayı getirin bakalım. dediler. Acaba olur mu ve ne kadar masraf çıkarırlar.Başta cengiz Bey'e ve hepinize teşekkürler.

MOKIA

Başkan
Bilgi Girilmemiş
www.iststatus.com
Değerli arkadaşlar.paylaşımlarınız için teşekkürler. Gerçekten mükemmel. Ben de herkes gibi sorayım bari. Benim araç 2004 model astra g elegence twinport. motoru Z16XEP yani. Opel odak'ı aradım. arabayı getirin bakalım. dediler. Acaba olur mu ve ne kadar masraf çıkarırlar.Başta cengiz Bey'e ve hepinize teşekkürler.

Masraf servisten servise yapacak olana, yapılacak işleme göre değişiyor değişiyor standardı yok. 80 ile 150 arası makul. ancak XEP motorda sıkıntı çıkabilir.

ercan1878

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
mustafa bey ben arkadaşımla beraber yaptırdık.Biz Ankara'da servis olmayan bir yere yaptırdık, çokda menmunuz fiyat konusu cengiz beyin dediği gibi degişiklik gösterebilir,komple
150 tl ile 200 tl arası değişiyor

mcavdar

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Bu gün opel Odak'a sordum . hız kontrollü sinyal kolu ve debriyaj şalteri indirimli 140 tl. ve işçilik 75 tl ye takarız dediler acaba fiyat uygun mu.