astra g fan fervanesi

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan FatihR.
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

FatihR.

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar 2004 astra g lerde kaç tane fan pervanesi var?. bi kaç tane astrada radyatörün hem arkasında hem önünde gördüm. arkadaki radyatörü sogutuyo öndekide klimanın diye biliyorum. benimkinde öndeki yok acaba ben almadan önde söküldümü. klimada düzgün çalışıyo hiç bi sorun yok.

Birtanesi Klima Radyatörü fanı diye biliyorum. Benim aracımda da 1 tane

Son düzenleme:
bazı modellerinde 2 tane radyatör fanı var diye biliyorum

Bir önde bir motora bakan 2 adet var öne bakan klima için motora bakan su radyatörü için

arkadaşlar 2004 astra g lerde kaç tane fan pervanesi var?. bi kaç tane astrada radyatörün hem arkasında hem önünde gördüm. arkadaki radyatörü sogutuyo öndekide klimanın diye biliyorum. benimkinde öndeki yok acaba ben almadan önde söküldümü. klimada düzgün çalışıyo hiç bi sorun yok.
Ver abi aracının şase numarasını söyliyim ben sana kaç tane var

arkadaşlar sahibindende bir çok ilana baktım ama aynı model olan hiç birinde yok sadece 3 tane otomatik viteste denk geldim sanırım otomatiklerde var düz viteslerin hiç birinde yok.teşekkürler.
otomatik
aaaaapj.jpg

düz vites
adszhjq.jpg

Benim Bacanakta 2001 Model Elegance Kasada da 2 Radyatör fanı Var. Üstelik araç ManueL

Hatta ben arabamı ilk alınca şaşırmıştım. Neden 2 radyatörü var diye bacanak bana klima

radyatörü demişti.

Otomatikte çift Manuelde Tek fan diye bişey yok. Tesadüf olabilir.

Son düzenleme:
Benim Bacanakta 2001 Model Elegance Kasada da 2 Radyatör Var. Üstelik araç ManueL

Hatta ben arabamı ilk alınca şaşırmıştım. Neden 2 radyatörü var diye bacanak bana klima

radyatörü demişti.

Otomatikte çift Manuelde Tek fan diye bişey yok. Tesadüf olabilir.

2004 lerin düz viteslerin hiç birinde yok sanırım. ama alt modellerde genelde var.

Bence Bu işin Vites ile Alakası yok. Ama Net bi Bilgide yok Araştırıyorum.

Geri