ASTRA G Farlar

AsTrA_GL

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Merhaba arkadaşlar size bir şey danışcam farlara hafif siyahlıkta film çektirsem nasıl olur görüş mesafesi azalırmı? Yaptıran var mı?

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Arkadaşım scenic.e yaptırmış azda olsa aydınlatma azalmış estetik olarak çok güzel olmuş. bence yaptırmayın astraların farlarının aydınlatması zaten pek iyi degil yazın belki etkilemez ama kışın zorluk çekersiniz

poyrazmehmet

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
cavıt kardesım

kardesım konu ıle alakasız ama cavıt bende arabaya torpıdo kaplama yapmayı dusunuyorum senın nerden aldıgını öğrenebılırmyım benım buldugum setlerde kapı kollarına ekler yok bılgılendırırsen sevınırım.

cavit63

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
kardesım konu ıle alakasız ama cavıt bende arabaya torpıdo kaplama yapmayı dusunuyorum senın nerden aldıgını öğrenebılırmyım benım buldugum setlerde kapı kollarına ekler yok bılgılendırırsen sevınırım.

Bizim uyguladıgımız sistem boyama, kaplama degil iç komple dıştada kapı kolları,yan çıtalar ve marşpiyeller boyalı üç seneden beri kullanıyorum yan çıta ve marşpiyeller hariç boya dökülmesi olmadı:)

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
isteyen olursa, sifir, Depo marka OPC tipi siyah tabanli farlar var.

9pvbm.jpg

370 TL

isobln

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
bu opc tip xenon farlarda otomatik far yükseklik ayarı gibi birşey mevcutmu muayene den geçebilmek için?

forged&carbon

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
muayaneden gecersiniz, problem olmaz. far yukseklik ayari da mevcut. Burak53 nickli kardesim kullaniyor..
aydinlatmasi da cok iyi!
9qksr.jpg