astra g için beklenilen far satışta!!!

• Konuyu Başlatan Konuyu Başlatan emrastra
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
abi deponun angelıda iyi göstermiyo diyenler var özellikle uzunlarda sorun var diyorlar ...
depo fk almış memnun bızım arkadaş ne kadar yırtsan merceksız gıbı göstermez oynucan farla benım gıbı megan mercegı ile devam :D:D

Arkadaşlar Ben merceksiz Xenon kullanıyorum. Angell almayı planlıyorum fakat yolu göremiyoruz felan diyorsunuz ? vazmıgecsem acaba?

Arkadaşlar Ben merceksiz Xenon kullanıyorum. Angell almayı planlıyorum fakat yolu göremiyoruz felan diyorsunuz ? vazmıgecsem acaba?
murat cevremde xzonunlu angellı arkadaşlarım aracı var herkesın şıkayetı sag taraf yolun dışana ışıgın kayması onuda ayarla duzeltılır ıyı fena sayılmaz kötu sayılmaz ayarlanması lazım ama mercegını oynarsan benım gıbı degısırsen vazgecılmez far olur fk orjınal farını bulabılırsenız mercegını degıştınız fıstık gıbı olur ;)

vazgectim yaaa dagı taşı toprağı aydınlatmak varken :) neden görüş alanımı kısıtlayayyım. anladığım kadarı ile bunlarda yükseklik ayarıda olmuyor ?

bu farı kullanan arkadaşlar var mı aydınlatmasını merak ediyorum. opc farmı alayım yoksa bi xenon mercek montajı yapanlar var orjinal farlara mercek mi çaktırayım bi tavsiyeniz var mı?

Geri