astra g için krom cam çıtası

astra38

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
astra g için krom cam çıtası bakıyorum ama piyasada yok gibi bilen arkadaşlar varsa yardımcı olursa sevinirim

egemenn

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
krom cam çıtası

arkadaşım bende araştırdım krom cam çıtası ile krom iç kapı kollarını ama bulamadım.Genelde astra h satıyorlar.

4

41-kamer-18

Bilgi Girilmemiş
astra g ye özel krom cam cıtası yok hicbiyerde ama yapıyolar bazı yerlerde bi abi fordunkini uydurmuştu mesela ama cakma gibi duruo bende cok araştırmışdım zamanında g kasaya göre ama neyazıkkı yok :/

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
özel yapım var oyle kımse yapmıyor bende kapı kolu kapı cıtası tek bende vardır baska kımsede görmedım özel yaptırdım

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
ben bugün astra g cd aracıma krom cam çıtası yaptırdım garantili mahmutbeyde enis usta var aksesuarcı siperiş verdim dün bugün geldi taktırdım aracım siyah çok güzel yakıştı orjinal gibi durdu tavsiye ederim. kapı içi 4 tane astra yazılı krom marşpiyerde taktırdım

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
pekı bunları kaca yaptırdın ve sıparıs versek bızde yaptıra bılırmyız bıde kapı kolları ıcıN varmı,

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 tl krom garantili ömür boyu paslanmaz cam çıtası. ben 60 tl taktırdım hemen getirtmek için acele olunca yol parasını verdim o yüzden 60 oldu. kapı marşpiyeri bursadan getirttim 4 tane astra yazanlardan o yüzden bursadan getirttim bu da 40 tl idi

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
45 tl krom garantili ömür boyu paslanmaz cam çıtası. ben 60 tl taktırdım hemen getirtmek için acele olunca yol parasını verdim o yüzden 60 oldu. kapı marşpiyeri bursadan getirttim 4 tane astra yazanlardan o yüzden bursadan getirttim bu da 40 tl idi

cam cıtası ve kapı cıtası bende ıstıyoruM arac gırı gumus nasıl durur bılmıyoruM varsa onların telefonunu vere bılırmısıN bende yaptırmak ıstıyoruM aga

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
Erdem fotoğraf varsa koyabilirmisin??