astra g için krom cam çıtası

erdem/astra

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
fotoğrafları koyarım araç şu an yanımda değil ist dışına çıktım döndüğüm zaman fotoları ekleyecem. gri araçta uzaktan pek belli olmuyor. arkadaşımda ghıa focus gümüş renk aracına taktırdık kapı kolu kromu kapı çıtası kromu cam çıtası kromu uzaktan pek belli olmuyor yakına gidince fark ediliyor. benim aracım siyah astra cam kromu çok güzel oldu. benm taktırdığım hakiki krom çeliğin üzerine krom renk boyama değil bunu taktırırken dikkat edin. çok hoş duruyor. benm aksesuarcımda buldum sonunda cam kromunu getirttim. bağcılar mahmutbey yolu üzerinde enis usta var 0212 6516151 (34 koc 34 siyah astra) cam kromu taktırmış derseniz yardımcı olur enis usta size. iyi geceler

Goksun

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
sahsen ben aramadm ama not aldım arıcam bı ara kısmetse saol paylastıgın ıcıN

skaratas2

Kayıtlı Kullanıcı
07-Antalya
Siteyi ziyaret et
astra f gsi araca iç kapı çıtasıda yapıyorlarmı? bilen varmı arkadaşlar.Örneğin 96-97 coralların içerden cama gömülen çıtaları gibi.

BURAK53

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
www.facebook.com
ben ford focusa yaptırdım gecen hafta sonu beyler bursa yalova yolunda aşkın oto ben 4 sene evvel yaptırmıştım astrama nıkelaj işi yapıyor hatta sahıbındende ılanı varmiş ben göremedım ısteyene telefon numarasını verebılırım kargo yapıpta gönderıyor benı söyleyın sızlere ındırım yapsın ben memnun kaldım halen memnunum :)

NoMoreSorrow

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
izmirde bu uygulamayı yapan bi yer var mı?