Astra g kapı kilit motoru

kurtbey_19

Kayıtlı Kullanıcı
Bilgi Girilmemiş
Siteyi ziyaret et
arkadaşlar astra g aracımın arka kapı kilit motoru çalışmıyor. araştırma yaptım ancak kilit motoru bayağı bir pahalı geldi. bunun yerine tofaş kapı motoru takıldığını duydum bu şeklide bir deneyimi olan veya duyan varmı yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

arkadaşlar astra g aracımın arka kapı kilit motoru çalışmıyor. araştırma yaptım ancak kilit motoru bayağı bir pahalı geldi. bunun yerine tofaş kapı motoru takıldığını duydum bu şeklide bir deneyimi olan veya duyan varmı yardımcı olursa sevinirim teşekkürler.

orjinaline 650 tl dediler, çıkma 150 tl istediler, benim ustada Tofaş motoru taktı ancak ikinci kilitlemeyi yapmıyor, bunu gözönüne al derim, ben yakın zamanda kayseride çıkma alıp takacağım,,,

ama şu anda arka kapı hiç çalışmıyor çift kilitleme yapıyor. seninki muhtemelen kabloları sökmüştür kabloları sökmese idi çalışırdı çift kilit. kabloya ek yaptırcaktın muhtemelen o zaman çalışır.

Ağustos ayında Astra G aracımın sağ arka kapı kilit motoru arızalanmıştı. Tekirdağ'da çıkmacıdan 70 liraya alıp taktım. Çıkma alın bence, orjinalden şaşmayın.

Arkadaşlar bu gün aracımın kapısını söktüm daha sonra kiliti yerinden söktüm eve getirdim evde içini açtım bir tane perçin var onun yanlarından matkap ile plastiği genişlettim ve ikiye ayırdım. motor kısmını yağladım motor elektrik kabloları ile oynadım sonra araca götürdüm ve çalıştı. o şeklide taktım şu anda canavar gibi. sorun yaşayan olursa tavsiye ederim. büyük bir sıkıntıdan kurtuldum..

Geri